Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Jihoafrická republika | Západní Kapsko | Arniston

Arniston Spa Hotel

   Hodnocení

   4.51,010 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Hosté mají k dispozici restauraci a bar. Přes WiFi (zdarma) se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. V obchodě se suvenýry si mohou hosté koupit upomínkové předměty. Je tady také hezká zahrada. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo.

   Vybavení pokoje

   Pokoje mají ventilátor a koupelnu. Balkón patří ke standardu ve většině pokojů. Mnoho pokojů má výhled na moře, který vytváří příjemnou atmosféru. Je možné požádat o přistýlku. Také je zde sejf a minibar. K dispozici je také lednička a varná konvice/kávovar. Zařízení pokoje doplňuje připojení k internetu, telefon, televize, rádio a WiFi. V koupelnách je sprchový kout a vana. Také je tu vysoušeč vlasů.

   Sport/zábava

   Hosté si mohou zaplavat a osvěžit se v bazénu. Pro milovníky pohybu jsou zde na výběr různé sportovní aktivity - jízda na kole/horském kole, tenis a golf. Hosté se mohou věnovat různým činnostem i uvnitř hotelu. Je tu například squash. V objektu je wellness zóna, ve které je spa, sauna, hammam, kosmetický salon a masáže.

   Stravování

   Podávají se snídaně a večeře.

   Platba

   Jsou přijímány běžné platební karty -American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248