800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DAYS INN AQABA

  • Vhodné podmínky pro potápění

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází v centru letoviska Aqaba, pouze 8 km od letiště v Aqabě. V okolí se nacházejí obchody, přístav v Aqabě je vzdálen 5 minut jízdy od hotelu.

Ubytování

Hotel nabízí celkem 110 příjemných pokojů vybavených manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, klimatizací, SAT TV, minibarem a bezdrátovým připojením k internetu, samozřejmostí je privátní koupelna. K většině pokojů patří vlastní balkon. Za příplatek je možné zajistit ubytování v komfortních pokojích typu junior suite nebo executive suite.

Vybavení

Pro hosty je k dispozici bazén na střeše hotelu, vířivka, směnárna a kadeřnictví, v budově se nachází také moderní business centrum a konferenční salonky.

Stravování

V ceně zájezdu je zahrnuta snídaně. Dále doporučujeme vyzkoušet hlavní hotelovou restauraci Artemis Restaurant. Je možné občerstvit se také na střeše hotelu (lehké pokrmy, nealkoholické nápoje) a příjemně posedět v Oasis Lobby Lounge.

Pláž

Cca 15 minut jízdy od centra Aqaby se nachází pláž Berenice Beach (za poplatek), která poskytuje zázemí městským hotelům v Aqabě. U pláže je k dispozici bazén, restaurace, šatny a sprchy. Přímo u břehu se nachází krásná místa vhodná pro šnorchlování. V blízkosti Berenice Beach jsou vhodné podmínky i pro potápění, nedaleko lze vidět potopený vrak lodi.

Zábava

Na přání hotel pro své hosty zajišťuje nejrůznější výlety, včetně prohlídky Aqaby s průvodcem.

Pro děti

V hotelu se nachází mini dětský koutek pro děti cca do 4 let.

Naše mínění

Dobrá volba ubytování v centru Aqaby. Předností tohoto pěkného hotelu umístěného v centru Aqaby jsou pohodlné atraktivní pokoje, dobrá kuchyně a bazén na střeše hotelu, odkud si lze vychutnávat panoramatické výhledy do okolí. Jeho výhodná poloha z něj dělá ideální místo pro objevování tohoto oblíbeného jordánského letoviska.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 8 km

Počasí

Amman

27°C Mlžný opar

×