800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KEMPINSKI AQABA

Zcela nový a zároveň nejluxusnější hotel v Aqabě přímo na soukromé písečné pláži. Tradiční design a špičková kvalita řetězce Kempinski.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Zcela nový a zároveň nejluxusnější hotel v Aqabě přímo na soukromé písečné pláži. Tradiční design a špičková kvalita řetězce Kempinski. Přímo na břehu Rudého moře v centru města Aqaba. Vzdálenost od letiště v Aqabě cca 15 minut jízdy, letiště v Ammánu je vzdáleno 3,5 hod. jízdy autem.

Ubytování

203 pokojů různých kategorií. Všechny pokoje s balkónem a výhledem na moře. Kuřácké pokoje k dispozici. Klimatizace, LCD televizor se satelitním příjmem, telefon, kávovar, bezpečnostní schránka. V koupelně oddělená vana a sprcha, koupací pláště, vysoušeč vlasů. Minibar a připojení k internetu na pokojích zdarma. Široká nabídka nadstandardních pokojů vč. Panoramic Suite s vlastním jacuzzi (ve fotogalerii). Pro rodiny s dětmi pokoje kategorie Garden v přízemí s přímým přístupem k bazénům.

Vybavení

K dispozici pool bar a různé druhy občerstvení u pláže – pizza bar, rybí gril, zmrzlinový bar apod. U bazénu klasický pool bar. Celkem 6 hotelových restaurací, hlavní restaurace s terasou a výhledem na moře. Ve všech restauracích je (jako všude v Jordánsku) k dispozici kuřácká sekce. Nonstop pokojová služba, fitness centrum, kosmetický salon, gift shop, čistírna, směnárna, bankomat, concierge, dětský koutek, dětský klub. K dispozici vybavené business centrum a konferenční místnosti. Připojení k internetu v tomto hotelu zdarma. Hotelové lázně s welness procedurami k dispozici od poloviny roku 2011.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost polopenze. Restaurace v centru Aqaby jsou v pěší vzdálenosti od hotelu.

Sport a zábava

Centrum vodních sportů nabízí všechny druhy vodních sportů buďto v Aqabě nebo v Tala Bay (za poplatek).

Pláž

Privátní písečná pláž s veškerým zázemím. Lehátka, slunečníky a ručníky pro hotelové hosty zdarma.

Náš názor

Nejlepší hotel v Aqabě. Místo pro luxusní romantickou relaxaci, vhodný zejména pro dospělé.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 3 h 30 min.

Počasí

Amman

23°C Klidno

×