800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DOUBLE TREE HILTON

  • Kvalitní hotel
  • Nachází se přímo v centru
  • Zdarma hotelový autobus s odvozem na pláž

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Kvalitní 4* městský hotel se nachází v samém centru Aqaby.

Poloha

kvalitní městský hotel se nachází v samém centru Aqaby cca 15 min od letiště. V okolí hotelu je řada obchodů, restaurací a kaváren. Pěšky lze dojít na tržiště i k moři. Hotel poskytuje zdarma dopravu shuttle busem na pláž South Beach do plážového klubu Berenice Club, kde se nachází dva bazény pro dospělé, jeden dětský bazén, bary, restaurace, centrum vodních sportů a potápění a molo (vstup za poplatek cca 10 USD). Lehátka a slunečníky zdarma. Pěkná písčitá pláž s korálovým podložím a vstupem do moře – jedno z nejhezčích míst v Aqabě ke šnorchlování a potápění. Doporučujeme obuv do vody.

Vybavení

vstupní hala s recepcí a otevřeným atriem s výtahy, hlavní restaurace Gusto, ala carte restaurace King´s Grill včetně rozsáhlé vinotéky, kavárna a bar, venkovní bazén Infinity s dvěma vířivkami, fitness (zdarma), sauna a pára (za poplatek), business centrum, 24 hodinový pokojový servis.

Ubytování

standardní pokoje s příslušenstvím a možností jedné přistýlky jsou vybaveny klimatizací, TV, telefonem, internetem, minibarem, trezorem a fénem. Na vyžádání pokoje typu Deluxe a Superior. Většina pokojů je bez balkonu s výhledem na město či částečně na mořskou stranu.

Strava

snídaně
Snídaně: bufetové
Obědy: za příplatek
Večeře: za příplatek

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 15 min.

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL MÖVENPICK BEACH

HOTEL MÖVENPICK BEACH

Jordánsko, Jižní oblast, Aqaba

Cena od: 31 870 Kč

Pro skupinu:

×