800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyCORAL BAY HOTEL & RESORT

Hotel se nachází 18 km od známého jordánského letoviska Aqaba, prímo na pláži. Svou polohou a vybavením je ideálním místem pro klientelu se zájmem o potápení, šnorchlování, rodiny s detmi nebo klienty se zájmem o historii a poznání díky výletum nabízejícím se po okolí.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází 18km od známého jordánského letoviska Aqaba, prímo na pláži. Svou polohou a vybavením je ideálním místem pro klientelu se zájmem o potápení, šnorchlování, rodiny s detmi nebo klienty se zájmem o historii a poznání díky výletum nabízejícím se po okolí.

Ubytování

69 pokoju ve 3 podlažích, jsou luxusne zarízeny evokující pocit relaxace a odpocinku. Jsou vybaveny koupelnou, telefonem, TV/Sat, minibarem a sejfem.

Vybavení

Moderní designe v kontrastu s historií to je Coral Bay. Svým hostum nabízí príjemnou restaurci u bazénu s výhledem na Rudé more, tradicní místní bar v jordánském stylu, bar na pláži, prádelnu, obchod se suvenýry a business centrum.

Stravování

Snídane nebo polopenze.

Sport a zábava

Soucástí hotelu je potapecské centrum a bazén. Hotel svým hostum nabízí velké množství vodních sportu ( windsur ng, šnorchlování, motorové sporty … ).

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×