800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MÖVENPICK BEACH

Hotel se nachází v centru Aqaby a nabízí nádherný výhled na Rudé more.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Přímo na břehu Rudého moře v centru města Aqaba. Vzdálenost od letiště v Aqabě cca 15 minut jízdy, letiště v Ammánu je vzdáleno 3,5 hod. jízdy autem.

Zábava

Centrum vodních sportů Sindbad nabízí všechny druhy vodních sportů buďto v Aqabě nebo v Tala Bay (za poplatek).

Strava

Snídaně, možnost polopenze. Restaurace v centru Aqaby jsou v pěší vzdálenosti od hotelu.

Pláž

Privátní písčitá přímo před hotelem. Na pláži k dispozici kompletní zázemí. Lehátka, slunečníky a ručníky pro hotelové hosty zdarma

Vybavení

Sauna, jacuzzi, fitness centrum, obchody, kadeřnictví, konferenční místnosti, business centrum, dětský klub a 4 propojené venkovní bazény. Široký výběr restaurací - Palm Court Restaurant (hlavní restaurace) s terasou nabízí snídaně a večeře formou bufetu, dále plážová restaurace Red Sea Grill v afro-arabském stylu, plážový snackbar Al Shatt, luxusní středomořská restaurace Al Sufra a další bary, restaurace a kavárny. Ve všech restauracích je (jako všude v Jordánsku) k dispozici kuřácká sekce. Bezdrátové připojení k internetu je k dispozici za poplatek (různé tarify).

Ubytování

Celkem 296 pokojů ve dvou budovách (z toho 87 rodinných apartmánů). Ve všech pokojích klimatizace, TV, kávovar, telefon s přímou volbou, minibar, 24 hodinová pokojová služba, bezpečnostní schránka. Všechny koupelny s vanou a sprchou, vysoušeč vlasů. Kuřácké i nekuřácké pokoje. Hlavní budova je od rezidenční oddělena krytou arkádou s obchody.

Naše mínění

Starší, ale velmi dobře udržovaný hotel. Rušná hlavní budova s hlavní restaurací a recepcí, klidnější část v rezidenční části. Vhodné pro rodiny při ubytování v residenční budově, která má přímý přístup k bazénům a pláži. Kalkulaci cen zájezdů pro rodiny s dětmi připravíme individuálně na požádání.

Pro děti

Dětský klub, dětský bazén.

Možnosti ubytování

×