800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MINA

Pěkný hotel městského typu se nachází v centru Aqaby, jen několik desítek metrů od mariny a pobřeží Akabského zálivu. V okolí je řada obchodů, restaurací a kaváren. Transfer z letiště trvá asi 15 min.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Hotel poskytuje zdarma několikrát za den dopravu shuttle busem na pláž South Beach do plážového klubu Berenice Club, kde se nachází dva bazény pro dospělé, jeden dětský bazén, bary, restaurace, centrum vodních sportů a potápění a molo (vstup za poplatek cca 10 USD). Lehátka a slunečníky zdarma. Pěkná písčitá pláž s korálovým podložím a vstupem do moře – jedno z nejhezčích  míst v Aqabě ke šnorchlování a potápění. Doporučujeme obuv do vody.

Poloha

Pěkný hotel městského typu se nachází v centru Aqaby, jen několik desítek metrů od mariny a pobřeží Akabského zálivu. V okolí je řada obchodů, restaurací a kaváren. Transfer z letiště trvá asi 15 min.

Sport a zábava

V areálu se nachází venkovní bazén.

Stravování

Bufetová snídaně. Za příplatek možnost dokoupit též večeře (viz ceník).

Vybavení hotelu

Sedmipatrová budova s recepcí a výtahem. V přízemí se nachází hlavní restaurace a bar. Na střeše hotelu je vyhlídková terasa a Jazzo bar s kulečníkem. Ve dvoře je venkovní bazén s lehátky a slunečníky (zdarma).

Pokoje

Standardní pokoje s příslušenstvím a možností jedné přistýlky jsou vybaveny klimatizací, TV, telefonem, minibarem (za poplatek), trezorem a fénem. Většina pokojů nemá balkon.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 15 min.
×