800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RADISSON BLU TALA BAY

Hotelový komplex se nachází v nově zbudované turistické zóně Tala Bay jižně od Aqaby naproti egyptskému letovisku Taba Heighs, se kterým je spojen lodní linkou. Hotel je vzdálen cca 10 min jízdy z centra Aqaby a cca 20 min z letiště v Aqabě.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Resort na břehu Rudého moře u vlastní pláže s pěti bazény! Skvělé podmínky pro šnorchlování i potápění a vodní sporty!

Poloha

Tala Bay, u 400 m dlouhé vlastní privátní pláže, obklopený malebnými horami. Od centra města Aqaba, které nabízí spoustu nákupních i zábavních možností, je vzdálený cca 15 minut jízdy. V pěší vzdálenosti od Tala Bay Resortu - komplexu s marinou, obchůdky, restauracemi a bary. Vzdálenost od letiště v Aqaba cca 25 minut jízdy, od letiště v Ammanu cca 3,5 hodiny jízdy.

Vybavení resortu

336 pokojů a suite, všechny s výhledem na moře. Klimatizace, 6 restaurací a barů, 4 bazény (teplotně regulované), dětský bazén, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, parasailing, jet-ski, aquaerobic, windsurfing, jízda na banánu, vodní pólo, plážový volejbal, boutique, dětský klub, business centrum, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut.

Vybavení pokoje

Standard pokoj - klimatizace, minibar (v ceně), sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, balkon. Možnost ubytování až 2 dětí.

Strava

snídaně, možnost dokoupení polopenze nebo ALL INCLUSIVE – vše formou bufetu.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 3 h 30 min.
×