800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyOkruh Jordánskem s relaxací u Mrtvého moře

Taba - Aqaba - Mrtvé moře - Jerash - Amman - Madaba - Petra

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy do Taby, transfer do hotelu, ubytování a volno s možností koupání a odpočinku, večeře a nocleh v hotelu.

2. den

Časně ráno snídaně a odjezd do přístavu, následuje plavba lodí do jordánského města Aqaba a odsud pokračování k Mrtvému moři - unikátní slané jezero, které se nachází na hranicích Jordánska a Izraele, jeho voda je tak slaná, že vás udrží na hladině bez vašeho vlastního úsilí, a díky vysoké koncentraci minerálů má léčivé účinky. Volno s možností koupání a relaxace, ubytování, večeře a nocleh v hotelu.

3. - 4. den

Snídaně, volno s možností koupání a relaxace u Mrtvého moře, možnost nákupů a procházky po promenádě, večeře a nocleh v hotelu.

5.den

Po snídani odjezd k návštěvě římského města Jerash, jehož vykopávky zaujímají přibližně stejnou rozlohu jako moderní část města. Pokračování k hradu Ajlun, který se nachází na nejvyšším místě stejnojmenného městečka. Odjezd do Ammanu, večeře a nocleh v hotelu.

6. den

Snídaně, odjezd do Madaby – město proslulé svými mozaikami a pyšnící se více než 4.000 letou historií, světoznámou mozaiku můžete obdivovat v kostele Svatého Jiří. Pokračování k prohlídce posvátné hory Nebo, odkud Mojžíš spatřil zaslíbenou zemi. Návštěva křižáckého hradu Kerak a odjezd do města Petra, večeře a nocleh v hotelu.

7. den

Snídaně a odjezd k prohlídce světoznámého Skalního města Petra – turisticky nejatraktivnější místo v Jordánsku. Na programu je pěší prohlídka tohoto areálu s možností jízdy na koni, oběd v Petře a volno k individuální prohlídce. V odpoledních hodinách odjezd do Aqaby, transfer do přístavu a plavba lodí zpět do egyptské Taby, večeře a nocleh v hotelu.

8. den

Snídaně, dle letového řádu volno, transfer na letiště Taba a odlet do ČR.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Amman

17°C Mlžný opar

×