800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAngkor, velkoměsto Phnom Penh a pláž Sihanoukville

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy do Siem Reapu s přestupy.

2. den

Kolem oběda přílet do Siem Reapu a transfer do hotelu Passaggio Boutique Hotel***.

3. den

chrámy Angkoru Návštěva chrámu Angor Thom vybudovaného v letech 1180-1220 n.l. králem Jayavarmanem VII. a zasvěceného buddhismu. Během výletu si prohlídnete i jižní bránu Angor Tom, kamenný chrám Bayon, chrám Baphoun, chrám Phimeanakas, chrám Preah Palilay, Elephant Teracce nebo Leper King Terrace. Prohlídka pokračuje návštěvou chrámu Ta Prohm (chrám s gigantickými kořeny stromů, kde se natáčel film Tomb Raider). Večer následuje večeře v restauraci Viroth´s. Přenocování v hotelu Passaggio Boutique Hotel.

4. den

plovoucí vesnice Jízda autobusem/minovaném do přístaviště na břehu jezera Tonle Sap. Z lodě si lze dobře prohlédnout “plovoucí vesnice.” Tradiční khmerský oběd v místní restauraci. Odpoledne možnost individuálního volna nebo odpočinku při tradičních olejových nebo aromatických masáží. Večer opět možnost volna nebo za příplatek kurz vaření podle khmerských receptů ve francouzské restauraci Le Tigre de Papier od 17:00h. Součástí kurzu je i nákup surovin na místním trhu. Kurz trvá celkem 3 hodiny (1 hodina nákup, 2 hodiny vaření). Přenocování v hotelu Passaggio Boutique Hotel.

5. den

Phnom Penh Po snídani transfer osobním autem do Phnom Penhu (cca 4,5 hodiny dle provozu), ubytování v hotelu Le Leela Villa***, které se nachází cca 10 minut od Central Market a v blízkosti mnoha pagod, restaurací a barů. Za příplatek se lze ubytovat i v hotelu Cambodiana***, který se nachází v srdci obchodní a turistické třídy Phnom Penhu.

6.-10. den

Sihanoukville Po snídani transfer autem do Sihanoukville (cca 4,5 hodiny dle provozu), ubytování v bungalovech Above Us Only Sky*** na pláži Serendipity nebo za příplatek v hotelu Golden Sand*** na pláži Ochheuteal. Bungalovy Abou Us Only Sky nabízejí každý den mezi 17:00-20:00h speciální nabídku koktejlů za výborné ceny.

11. den

Siem Reap Po snídani odjezd na letiště v Sihanoukville a odlet do Siem Reap. Po příletu následuje ubytování v hotelu Passaggio Boutique Hotel. Po zbytek dne volno na odpočinek a nákupy.

12. den

Odjezd na letiště Siem Reap a odlet do Prahy.

13. den

Přílet do Prahy.

V ceně programu

4x ubytování se snídaní v Passaggio Boutique Hotel, 1x ubytování se snídaní v hotelu Le Leela Villa nebo hotelu Cambodiana, 5x ubytování se snídaní v bungalovech Above Us Only Sky nebo hotelu Golden Sand, celodenní výlet do chrámů Angkor ( jednodenní vstupné do chrámů, auto s řidičem, anglicky hovořící průvodce), polodenní výlet na “Plovoucí vesnice” (oběd, lodní lístek, auto s řidičem, anglicky hovořící průvodce), večeře v restauraci Viroth´s (předkrm, hlavní jídlo, 1 nealko nápoj), letenka Sihanoukville – Siem Reap, veškeré uvedené transfery, 1x 60 minutová olejová nebo aromatická masáž, veškeré transfery.

Další informace

v případě vyprodání optimální knihovací třídy v letadle možné příplatky za vyšší knihovací třídy.

Počasí

Kambodža

29°C Polojasno

×