800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyChrámy Angkoru a pláž Sokha Beach

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy do Siem Reapu s přestupy.

2. den

Kolem oběda přílet do Siem Reapu a transfer do hotelu Sokhalay Angkor Villa Resort*****, kde budete ubytováni ve vilovém apartmá.

3. den

chrámy Angkoru
Celodenní výlet - Návštěva chrámu Angor Thom vybudovaného v letech 1180-1220 n.l. králem Jayavarmanem VII. a zasvěceného buddhismu. Během výletu si prohlídnete i jižní bránu Angor Tom, kamenný chrám Bayon, chrám Baphoun, chrám Phimeanakas, chrám Preah Palilay, Elephant Teracce nebo Leper King Terrace. Prohlídka pokračuje návštěvou chrámu Ta Prohm (chrám s gigantickými kořeny stromů, kde se natáčel film Tomb Raider). Po prohlídce následuje tradiční khmerský oběd. Po obědě prohlídka chrámu Angkor Wat – Svatého města a největšího hinduistického chrámu v Kanbodži. Západ slunce si užijete z hory Bakheng, a poté se vrátíte na večeři s tradičním vystoupením tanečnic Apsara. Přenocování v hotelu Sokhalay Angkor.

4. den

plovoucí vesnice
Jízda autobusem/minovaném do přístaviště na břehu jezera Tonle Sap. Z lodě si lze dobře prohlédnout “plovoucí vesnice.” Tradiční khmerský oběd v místní restauraci. Odpoledne možnost individuálního volna. Přenocování v hotelu Sokhalay Angkor.

5. den

Sihanoukville
Transfer z hotelu na letiště Siem Reap a následný odlet do Sihanoukville. Ubytování v hotelu Sokha Beach Resort***** na pláži s bílým pískem.

6.-10. den

Sihanoukville
Volný program u moře.

11. den

Siem Reap
Po snídani transfer na letiště Sihanoukville a odlet zpět do Siem Reapu. Transfer do hotelu Sokhalay Angkor Villa Resort****+. Odpoledne lze využít možnost masáží nebo tělových zábalů zahrnutých v ceně. Večer následuje transfer tradičním “tuk-tukem” na večeři go hotelu Bopha Angkor (francouzská restaurace v tradičním khmerském stylu). Přenocování v hotelu Sokhalay Angkor.

12. den

Siem Reap
Po snídani volno nebo opět možnost masáží či tělových zábalů. Odhlášení z hotelu a transfer na letiště Siem Reap. Odlet do Prahy.

13. den

Přílet do Prahy.

V ceně programu

4x ubytování se snídaní v Sokhalay Angkor Hotel, 6x ubytování se snídaní v hotelu Sokha Beach Resort, celodenní výlet do chrámů Angkor (oběd, večeře, nealko nápoje/pivo, jednodenní vstupné do chrámů, auto s řidičem, anglicky hovořící průvodce), polodenní výled na “Plovoucí vesnice” (oběd, lodní lístek, auto s řidičem, anglicky hovořící průvodce), letenka Siem Reap-Sihanoukville-Siem Reap, veškeré uvedené transfery, 1x 60 minutová masáž nebo tělový zábal dle výběru v Sokhalay Angkor Hotel, večeře v hotelu Bopha Angkor (zahrnuje: předkrm, hlavní jídlo, zákusek a jeden nealko nápoj).

Další informace

v případě vyprodání optimální knihovací třídy v letadle možné příplatky za vyšší knihovací třídy

Počasí

Kambodža

32°C Polojasno

×