800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyJižní Vietnam a Kambodža

13-denní zájezd.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy do Saigonu.

2. den

Přílet do Saigonu – Ho Či Min City, transfer do hotelu. Návštěva muzea války a čínské tržnice. Projížďka centrem města a individuální program. Možnost fakultativně navštívit architektonické památky, ZOO, projížďka po řece. Večeře v české restauraci, projížďka nočním Saigonem. Nocleh.

3. den

Snídaně. Navštívíme unikátní podzemní město Vietcongu z americko–vietnamské války „Tunely Cu–Chi“ síť více než 250 km tunelů, kde si můžete i vystřelit z amerického či českého samopalu. V tomto městě chráněném pastmi proti vetřelcům, jimiž se inspirují akční filmy, byla například i nemocnice, škola či divadlo. Přejezd do delty Mekongu, jednoho z mála míst na světě, kde zoologové objevují stále nové druhy. Večer se v Can Tho nalodíme na stylovou kajutovou loď a dva dny poplujeme po Mekongu do kambodžského hlavního města Phnom Penhu. Nocleh.

4. den

Snídaně. Plavba pitoreskním ramenem Mekongu (řeka Bassac) k velkým plovoucím rybím trhům Cai Rang a Phong Dien, prohlídka vesnice s obědem, přechod opičího mostu z jediného bambusu, návštěva ptačí rezervace Thot Not. Výstup na horu Sam v Chau Doc s pohledem na vietnamsko–kambodžskou hranici a návštěva jeskynní pagody. Nocleh.

5. den

Snídaně. Návštěva plovoucí vesnice s rybí farmou u každého hausbótu. Rychlou lodí doplujeme až do královského města Phnom Penh. Prohlídka královského paláce se Stříbrnou pagodou s 500 stříbrnými dlaždicemi, Národní muzeum se sbírkami angkorských soch a večerní projížďka městem. Nocleh.

6. den

Snídaně. Přelet do Siem Reap, transfer do hotelu, ubytování. Prohlédneme si Angkor Vat, Phnom Bakheng, chrámový komplex Angkor Tom plný makaků. Večer individuální program s možností návštěvy představení tance apsara. Nocleh.

7. den

Snídaně. Návštěva vesnice na pilotách Kompongphluk na břehu jezera Tonlesap. Tonlé Sap je největším sladkovodním jezerem jihovýchodní Asie (biosférická oblast Unesco). Pokračujeme prohlídkou paláců Ta Keo a Ta Prohm, kde se filmoval Tomb Rider, Rolous a Banteay Srei. Nocleh.

8. den

Snídaně. Odlet do Saigonu. Prohlídka NP Cat Tien posledního útočiště nejvzácnějšího savce světa nosorožce jávského annamského. Uvidíme vodopád Dam Bri a přejedeme na nocleh do Bao Loc.

9. den

Snídaně. Přejezd do Dalátu, cestou návštěva manufaktury na hedvábí a Sloního vodopádu. Ubytování. Pojedeme lanovkou k pagodě Truc Lam a večer strávíme u jezera Tuyen Lam s grilováním a projížďkou na slonech. Nocleh.

10. den

Snídaně. Navštívíme Linh Phuong pagodu a chrám Cao Dai v městečku Trai Mat, muzeum výšivky v Dalátu a zahrady Dan Kia–Suoi Vang. Večer bude ve vesnici kmene CoHo s folklórní muzikou, tancem, večeří a ochutnávkou domácího rýžového vína. Nocleh v Dalátu.

11. den

Snídaně. Přesun do Mui Ne, cestou navštívíme oázu podobnou severní Africe a písečné duny. Nocleh.

12. den

Snídaně. Výlet Barevným potokem v kaňonu mezi dunami. Transfer na letiště v Saigonu, odlet do Prahy.

13. den

Přílet do Prahy.

Počasí

Kambodža

29°C Polojasno

×