800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKrálovská města - 16 denní

Nejatraktivnější města jihovýchodní Asie.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

ODLET Z PRAHY
Sraz skupiny u odbavovací přepážky ESO travel 1,5 hodiny před odletem. Odlet do Bangkoku.

2. den

BANGKOK
Přílet do Bangkoku, transfer do hotelu, ubytování. Večer fakultativně návštěva velkolepého divadelního představení Siam Niramit Show, případně prohlídka erotického centra ve čtvrti Patpong. Nocleh v Bangkoku.

3. den

BANGKOK
Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Návrat do hotelu. Nocleh v Bangkoku.

4. den

BANGKOK – LUANG PRABANG
Snídaně. Po snídani transfer na letiště, odlet do Luang Prabang. Po příletu ubytování v hotelu. Pěší prohlídka města. Večer výstup na posvátnou horu Phu Si, odkud se naskýtá jedinečný pohled na západ Slunce nad městem. Návštěva nočního trhu. Nocleh v Luang Prabang.

5. den

LUANG PRABANG
Snídaně. Půldenní výlet k vodopádům Tad Sae s projížďkou na slonech. Možnost koupání. Návrat do Luang Prabang, odpoledne projížďka po Mekongu s prohlídkou jeskyně Pak Ou a zastávka ve vesnici proslulou výrobou tradiční laoské rýžové pálenky Lao Lao. Návrat do hotelu v pozdních odpoledních hodinách. Nocleh v Luang Prabang.

6. den

LUANG PRABANG – SIEM REAP
Snídaně. Po snídani transfer na letiště, odlet do Siem Reapu. Po příletu transfer do hotelu, ubytování. výlet do areálu Angkoru, prohlídka zřícenin hlavního města khmerské říše Angkor Thomu, chrámu Bayon, kde na Vás shlížejí obrovské tváře bódhisattvy Avalókitešvary, chrámu Ta Prohm, který byl jako jediný ponechán napospas nespoutané přírodě a samotného majestátního Angkor Watu, největšího hinduistického chrámu na světě. Nocleh v Siam Reapu.

7. den

SIEM REAP
Snídaně. Výlet na plovoucí vesnici na jezeře Tonlé Sap, návštěva jejich trhu, chrámu obklopeného vodou, malé vodopády mezi domy, ukázka jejich tradičního způsobu života. Setkání s místními, návštěva krokodýlí farmy a vietnamské komunity, jejíž život se nezměnil po stovky let. Cestou zpět zastávka u chrámu Beng Malea, starobylého místa z počátku 11. století, údajně prototypem Angkor Wat. Návrat do hotelu, nocleh v Siam Reapu.

8. den

SIEM REAP – YANGOON
Snídaně. Po snídani transfer na letiště, odlet do Yangoonu s přestupem v Bangkoku. Po příletu do Yangoonu, transfer do hotelu, ubytování. Odpoledne návštěva trhu Bogyoke Aung San. Návrat do hotelu. Nocleh.

9. den

YANGOON
Snídaně. Po snídani celodenní prohlídka Yangoonu s návštěvou největší světové zlaté pagody Shwedagon, dále sochy ležícího Buddhy v klášteře Chaukhtatgyi, pagody Sule a parku Maha Bandoola s pomníkem nezávislosti. Návrat od hotelu. Nocleh v Yangoonu.

10. den

YANGOON – BANGKOK – PATTAYA
Snídaně. Po snídani transfer na letiště, odlet do Bangkoku. Po příletu do Bangkoku transfer do 140 km vzdáleného letoviska Pattaya, které je po Bangkoku nejvýznamnějším turistickým centrem Thajska. Cestou možnost fakultativně navštívit krokodýlí farmu, která s více jak 60.000 krokodýly patří k největším na světě. Ubytování v hotelu dle výběru buď přímo v letovisku Pattaya nebo na návazné, 14 km dlouhé pláži Jomtien. Volno na koupání, opalování.

11 - 15. den

PATTAYA
Snídaně. Volno. Přes den možnost výběru z nepřeberného množství vodních radovánek – pronájem vodních člunů, vodních skútrů, létání s padákem. Místní Aquapark nabízí nádherné skluzavky, tobogány, bazény. Možnosti zapůjčení motorek, džípů a automobilů. Večer se Vám nabízí výběr z neuvěřitelného množství barů, diskoték, salonů thajské i tradiční masáže, kabaretů, apod. Pattaya je bezkonkurenčně nejživějším letoviskem v Asii, život zde pulzuje 24 hodin denně.

16. den

BANGKOK - PRAHA

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Kambodža

31°C Polojasno

×