800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyOkruh Kambodžou

BANGKOK | ANGKOR VAT | PHNOMPENH | SIHANOUKVILE

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet Praha/Vídeň, let do Bangkoku a odtud 60min přelet do Siem Reap.

2. den

přílet Siem Reap, transfer do hotelu 3*, ubytování.

3. den

snídaně, prohlídka Chrámu Angkor Vat ze 12. století, výstup na vrch s chrámem Phnom Bakheng k pozorování západu slunce, návrat do hotelu.

4. den

snídaně, návštěva Starého trhu v Siem Reap, chrámu Banteay Srei (ženský klášter z r. 967), chrámu Pre Rup, vodní nádrže Sras Srang, chrámu Ta Phrom a Ta Keo, prohlídka chrámů Thommanon a Chau Say Tevoda, jižní brány Angkor Tomu, Bayon, Baphuon, Phimenakas, Terasy slonů. Návrat do Siem Reapu. Návštěva centra tradičních řemesel. Návrat do hotelu.

5. den

snídaně, časně ráno odjezd autobusem do Phnom Penhu, cesta místními tradičními vesničkamiu, zastávka u nejstaršího mostu v Kambodži, Naga Bridge a trhu Skun. Ubytování v Phnompenhu v hotelu 3*.

6. den

snídaně, okružní jízda po památkách a zajímavostech města. Chrám Vat Ounalon, Královský palác, Stříbrná pagoda s chrámem smaragdového Buddhy, Vat Phnom, návštěva muzea polpotovské genocidy ve věznici Tuol Sleng. Most Monivong - výhled na dvě mohutná ramena řeky Mekongu, prohlídka trhu Psah Thmay, ubytování v hotelu 3*.

7. den

snídaně, přesun autobusem na kambodžskou riviéru do letoviska Sihanoukvile, ubytování v hotelu 3*, volno na odpočinek a koupání.

8. - 12. den

snídaně, Sihanoukvile - koupání, vodní sporty, možnost výletů, pronájmu lodí.

13. den

snídaně, odjezd do Phnompenhu, odlet do Bangkoku a následně do Prahy nebo Vídně.

14. den

přílet Praha/Vídeň.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Kambodža

26°C Slabý déšť

×