800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyOkruh Severním Thajskem a Kambodža

To pravé Thajsko a putování za dědictvím khmerských králů.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu:

1. den:

odlet z Prahy s přestupem do Bangkoku v Thajsku.

2. den

v odpoledních hodinách přílet do Bangkoku, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

3. den:

snídaně, celodenní prohlídka města, návštěva chrámu Wat Traimit v Čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrámový komplex Wat Pho se sochou ležícího Buddhy, plavba po vodních kanálech v Thonburi s návštěvou Chrámu boha červánků Wat Arun, zastávka na oběd. Poté navštívíte královský palác Grand Palace, návrat na ubytování, nocleh.

4. den:

snídaně, transfer z hotelu na letiště v Bangkoku, odlet do Chiang Mai (druhé nejdůležitější město Thajska, nazývané Růže severu), transfer do hotelu, večeře, nocleh.

5. den:

snídaně, návštěva sloního táboru Elephant Camp (možnost zhlédnutí koupaní slonů a sloní show), poté vyjedete na 1 605 m vysokou horu Doi Suthep. Návštěva velkého chrámového komplexu Wat Thaton (nachází se v malé vesnici Ban Thaton v severní části provincie Chiang Mai), oběd, odjezd do hotelu, nocleh.

6. den:

snídaně, odjezd z Chiang Mai do oblasti Thaton na prohlídku krápníkových jeskyní Chiang Dao Cave (nacházejí se v hoře Chiang Dao 2 175 m, která je třetí nejvyšší horou v Thajsku), odjezd na ubytování, večeře, nocleh.

7. den:

snídaně, odjezd do Chiang Rai, velmi rychle rozvíjejícího se města severního Thajska. Výjezd na nejsevernější horu Doi Thung, která se tyčí do výšky 1 389 m. Následuje návštěva chrámu Wat Rong Khun (Bílý chrám) moderního netradičního buddhistického a hinduistického chrámu v Chiang Rai (stavba začala v roce 1997 a dokončení se očekává v roce 2070), oběd, odjezd do hotelu, večeře, nocleh.

8. den:

snídaně, odjezd na Zlatý trojúhelník (Golden triangle), kde řeky Ruak a Mae Khong tvoří hranici mezi Thajskem, Laosem a Barmou, dnes nazývanou Myanmar (projížďka na lodi). Celá zdejší oblast je známa jako centrum pěstování opia, prohlídka opiového muzea, oběd, odjezd do hotelu v Sukhothai (prvního hlavního města thajské říše), nocleh.

9. den:

snídaně, prohlídka Sukhothai (jedno z nejvýznamnějších míst severního Thajska), Historického parku (rozkládá se na ploše více než 16 ha), Wat Mahathat (hlavní královský chrám, kolem kterého je rozmístěno 240 menších pagod). Zastávka u chrámu mluvícího Buddhy Wat Sri Chum, oběd, odjezd do Ayutthaye, ubytování, nocleh.

10.den:

snídaně, přesun do Kambodže, odjezd z Ayutthaye do Aranyaprathet (Poipet) a odtud transfer do Siem Reapu, večeře, ubytování, nocleh.

11.den:

snídaně, odjezd na prohlídku Angkor Watu (největší hinduistický chrámový komplex na světě) a historického města Angkor Thom, oběd, ubytování, nocleh.

12.den:

snídaně, návštěva plovoucí vesnice Kampong (projížďka na lodi), poté odjezd do Pattaye, ubytování, nocleh.

13.den:

snídaně, odjezd na letiště v Bangkoku a odlet do Prahy (s přestupem).

Cena zahrnuje:

- leteckou dopravu Praha - Vídeň - Bangkok a zpět
- letenka Bangkok - Chiang Mai
- 9× ubytování v hotelích 3* v Thajsku
- 2× ubytování v hotelu 3* v Kambodži
- 11× snídaně
- 6× oběd
- 4× večeře
- okruh autobusem po Thajsku a Kambodži
- česky/slovensky hovořícího průvodce po Thajsku a Kambodži
- vízum do Kambodže
- vstupy do chrámů
- letištní taxu a služby
- bezpečnostní taxu a základní palivový poplatek.

Cena nezahrnuje:

- komplexní pojištění včetně storna zájezdu za 590 Kč / osoba / pobyt a případný palivový příplatek (v případě že tento bude vyšší než 120 USD který je zahrnut již v základní ceně)
- fakultativní vstupy hrazené na místě
- spropitné

Počasí

Kambodža

26°C Polojasno

×