800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPutování Kambodžou

    V Kambodži pocítíte omračující údiv nad “neskutečným” Angkorem, chaotičnost Phnompenhu a poklid při relaxaci v letovisku Sihanoukville.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

1. den

ODLET Z PRAHY
Odlet z Prahy do Bangkoku.

2. den

BANGKOK
Přílet do Bangkoku, transfer do hotelu. Nocleh v Bangkoku.

3. den

BANGKOK - KHAO YAI
Snídaně. Odjezd přes Nakhon Nayok do národního parku Khao Yai, jednoho z nejcennějších přírodních celků jihovýchodní Asie. Cestou návštěva folklórního tržiště v Nakhon Nayoku. Ubytování, v pozdním odpoledni úvodní výlet do tropického pralesa. Večeře a nocleh v Khao Yai.

4. den

NÁRODNÍ PARK KHAO YAI
Snídaně. Celodenní aktivity v pralese, návštěva vodopádů Pha Kluai Mai a Haew Sai. Nocleh v Khao Yai. Oběd a večeře v Khao Yai.

5. den

KHAO YAI – ARANYAPRATHET – POIPET – SISOPHON – SIEM REAP
Časná snídaně a odjezd na kambodžskou hranici, pokračování po silnici č. 5 do Siem Reapu. Nocleh v Siem Reapu.

6. den

ANGKOR
Snídaně. Celodenní prohlídka areálu Angkoru: prohlídka zřícenin hlavního města khmerské říše Angkor Thomu, chrámu Bayon, kde na Vás shlížejí obrovské tváře bódhisattvy Avalókitešvary, chrámu Ta Prohm, který byl jako jediný ponechán napospas nespoutané přírody, a v pozdním odpoledni návštěva Angkor Watu, kdy západní Slunce dokresluje detaily tohoto největšího hinduistického chrámu této planety. Nocleh v Siem Reapu.

7. den

SIEM REAP – PHNOM KROM – SIEM REAP
Snídaně. Návštěva chrámové skupiny Roluos, která architektonicky předcházela Angkoru. Odpoledne projížďka po okraji jeze ra Tonlé Sap, kde se nachází folklórní plovoucí rybářská osada Phnom Krom. Nocleh v Siem Reapu.

8. den

ANGKOR – PHNOMPENH
Snídaně. Odjezd přes Kampong Thum do hlavního města Kambodži. Cestou návštěva khmerského mostu v Kompong Kdei a preangkorského chrámu v Sambor Prei Kuk. Nocleh v Phnompenhu.

9. den

PHNOMPENH
Snídaně. Celodenní prohlídka města: návštěva areálu královského paláce se Stříbrnou pagodou, nejstaršího chrámu města Wat Phnom, pomníku vietnamského osvobození, bulváru Norodom a Vítězného oblouku. Odpoledne návštěva muzea Tuol Sleng, bývalého vězení Rudých Khmerů, a památníku v Choeng Ek. Nocleh v Phnompenhu.

10. den

PHNOMPENH – KEP
Snídaně. Odjezd k chrámu v Tonlé Bati. Pokračování do Takeo, plavba lodí po kanálech k chrámu v Angkor Borei a Phnom Da. Pokračování do bývalého francouzského letoviska Kep. Nocleh v Kepu.

11. den

KEP – KAMPOT – SIHANOUKVILLE
Snídaně. Odjezd do Sihanoukville. Cestou zastávka v Kampotu, prohlídka malebného koloniálního městečka a jeskyní Phnom Sorsia. Nocleh v Sihanoukville.

12. - 14. den

SIHANOUKVILLE
Snídaně. Pobyt na pláži. Možnost fakultativního výletu do národního mořského parku Ream či do horské stanice v Bokoru. Noclehy v Sihanoukville.

15. den

SIHANOUKVILLE – KRONG KAOH KONG – HAT LEK – TRAT
Snídaně. Odjezd rychlolodí podél kambodžského pobřeží do Krong Kaoh Kongu, přechod do Thajska, pokračování minibusy do Laem Ngopu a do Tratu. Nocleh v Tratu.

16. den

TRAT – BANGKOK
Snídaně. Transfer na letiště v Tratu, odlet do Bangkoku a do Prahy.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Možnosti ubytování

Počasí

Kambodža

27°C Skoro jasno

×