800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVellká cesta Indočínou

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

ODLET Z PRAHY
Odlet z Prahy do Hanoje.

2. den

HANOJ
Přílet do Hanoje, transfer do hotelu. Nocleh v Hanoji.

3. den

HANOJ
Snídaně. Celodenní prohlídka Hanoje s návštěvou Chrámu literatury, Pagody jediného sloupu, areálu Hočiminova mauzolea s chaloupkou strýčka Ho. Odpoledne prohlídka jezera Hoan Kiem a přilehlé koloniální čtvrti, chrámu Ngoc Son, mostu The Huc. Projížďka rikšami po městě. Navečer návštěva představení vodních loutek. Nocleh v Hanoji.

4. den

HANOJ – HA LONG – CAT BA
Snídaně. Odjezd do Dračí zátoky, cestou návštěva historické pagody But Thap, ležící v typické krajině severovietnamského venkova. Plavba po zátoce Ha Long s fantastickými krasovými útvary, jenž vystupují z moře, a které jsou právem považovány za jeden z divů světa. Návštěva jeskyně Thien Cung na krasovém ostrůvku. Nocleh v Cat Ba.

5. den

CAT BA – HANOJ – DANANG – HOI AN
Snídaně. Časný ranní odjezd rychlolodí da Hai Phongu, pokračování na letiště v Hanoji. Odlet do Danangu, Transfer do Hoi Anu, nocleh v Hoi Anu.

6. den

HOI AN – HUE
Snídaně. Pěší prohlídka uliček jádra historického Hoi Anu s návštěvou krytého japonského mostu, dřevěného domu Phung Hung a čínského fu-ťienského společenského domu. Odjezd do Danangu, návštěva Čamského muzea s unikátními exponáty hinduistické čamské kultury. Pokračování přes průsmyk Hai Van do Hue. Nocleh v Hue.

7. den

HUE
Snídaně. Dopoledne plavba po Voňavé řece k pagodě Thien Mu a hrobce císaře Minh Manga. Odpoledne prohlídka Zakázaného purpurového města a chrámu císařských předků. Nocleh v Hue.

8. den

HUE – LAO BAO – SAVANNAKHET
Snídaně. Odjezd na hraniční přechod v Lao Bao, přechod do Laosu. Pokračování horskou krajinou do Xeponu, prohlídka areálu části tzv. Hočiminovy stezku z dob vietnamské války. Dále prohlídka pagody That Ing Hang. Nocleh v Savannakhetu.

9. den

SAVANNAKHET – VIENTIANE
Snídaně. Odjezd podél Mekongu do Vientianu, cestou návštěva pagod v Thakheku a Phabathu. Nocleh ve Vientiane.

10. den

VIENTIANE – LUANG PRABANG
Snídaně. Ranní krátká prohlídka hlavního města Laosu: návštěva stúpy That Luang a chrámů Wat Sisaket a Haw Pha Kaew. Odjezd do Luangprabangu přes Vang Vieng, jenž leží ve scénické krasové oblasti. Cestou návštěva vesniček horských kmenů. Nocleh v Luangprabangu.

11. den

LUANGPRABANG
Snídaně. Celodenní prohlídka Luangprabangu, jednoho z nejcennějších historických měst jihovýchodní Asie, jenž si dosud uchovalo poklidnou atmosféru města na konci světa. Prohlídka chrámu Wat Vixoun se známou melounovou stúpou That Pathum, Watu Xien Thong, nejkrásnějšího z místních chrámů, Watu Mai s mistrovsky vyřezávaným sloupovím a chrámového komplexu na vršku Phu Si. Výlet lodí k jeskyni v Pak Ou. Nocleh v Luangprabangu.

12. den

LUANGPRABANG – BANGKOK - SIEM REAP
Snídaně. Dopoledne prohlídka areálu bývalého královského paláce s unikátní sbírkou laoského umění a hmongského tržiště. Transfer na letiště, odlet s mezipřistáním v Bangkoku do Siem Reapu. Transfer do hotelu, nocleh.

13. den

ANGKOR
Snídaně. Celodenní prohlídka areálu Angkoru: prohlídka zřícenin hlavního města khmerské říše Angkor Thomu, chrámu Bayon, kde na Vás shlížejí obrovské tváře bódhisattvy Avalókitešvary, chrámu Ta Prohm, který byl jako jediný ponechán napospas majestátu nespoutané přírody, a v pozdním odpoledni návštěva Angkor Watu, kdy západní Slunce dokresluje detaily tohoto největšího hinduistického chrámu této planety. Nocleh v Siem Reapu.

14. den

ANGKOR – PHNOMPENH
Snídaně. Odjezd přes Kampong Thum do hlavního města Kambodži. Odpolední prohlídka města: návštěva areálu královského paláce se Stříbrnou pagodou, nejstaršího chrámu města Wat Phnom, pomníku vietnamského osvobození, bulváru Norodom a Vítězného oblouku. Nocleh v Phnompenhu.

15. den

PHNOMPENH
Snídaně. Ranní návštěva muzea Tuol Sleng, bývalého vězení Rudých Khmerů. Odjezd krajinou dolního povodí Mekongu na hraniční přechod v Bavetu, přejezd do Vietnamu. Pokračování do Saigonu. Nocleh v Saigonu.

16. den

ODLET ZE SAIGONU
Snídaně. Dopoledne prohlídka Saigonu s návštěvou katedrály Notre Dame, historické budovy hlavní pošty a pagody Thien Hau. V pozdních odpoledních hodinách transfer na letiště, odlet s mezipřistáními do Prahy.

17. den

PŘÍLET DO PRAHY

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Kambodža

30°C Polojasno

×