800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBritská Kolumbie - perla západní Kanady

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

odlet z Prahy. Přílet do Vancouveru, transfer do hotelu,dle letového  řádu individuální volno,  ubytování a nocleh.

2. den:

snídaně. Vancouver je největší město v západní Kanadě s nejmírnějším podnebím. Je obklopeno vodou ze tří stran a rozkládá se v blízkosti horského hřebenu Coast Mountain. Nabízí nádhernou zeleň Butchartových zahrad, vína z údolí Okanagan, italskou a čínskou čtvrť. Prohlídka s průvodcem. Nocleh.

3. den:

snídaně, celodenní návštěva nejkrásnějšího parku ve Vancouveru - Stanley parku. Je to největší městský park v Kanadě a třetí největší v Severní Americe, který ročně přivítá více než 8 miliónů návštevníků. Nocleh.

4. den:

snídaně. Individuální volno, možnost nákupů nebo návštěvy Galerie Umění, Vancouver muzea nebo Veřejné knihovny s náměstím. Nocleh. 

5. den:

snídaně, návštěva rybího trhu na ostrově Granville, místo je vyhlášeným odpočinkovým místem,  krátká procházka a odpočinek na pláži False Creek, lodní projížďka do Hadenn parku, během plavby budeme obdivovat panorama Vancouveru s úžasnými výhledy do hor. Individuální volno, návrat do hotelu. Nocleh.

6. den:

snídaně. Den začne vyhlídkovou jízdou do oblasti Whistler, zastávka v přístavu Horseshoe bay. Oblast Whistler je populární letní a zimní destinací, nabízející možnosti nákupů, restaurací, venkovních aktivit apod. Nocleh.

7. den:

celodenní pobyt ve Whistleru. Možnost výletů lanovkami se zastávkami za dobrodružstvím u krásné zátoky Fitzsimmons. Mezi další aktivity patří projížďka kánoí s průvodcem. Někteří dají přednost procházce s průvodcem do okolí přes mohutné mýtní porosty West Coastu, kde se setkáte s různorodými rostlinami, zvířaty aj. Nocleh.

8. den:

snídaně. Ráno cesta po pobřeží přes terén vyřezaný z ledovců a broušený strmými fjordy. Plavba lodí přes úžinu George na ostrov Vancouver. Příjezd do Nanaimo a pokračování cesty přes starověké deštné lesy a parky do Tofina na západním pobřeží ostrova. Nocleh.

9. den:

snídaně. Návštěva idylické rybářské vesnice na pobřeží Pacifiku, která je oblíbeným útočištěm umělců a dobrodruhů. Ve městě Tofino najdete malý, ale pěkný výběr  obchůdků, galerií, rybářských hospůdek, barů apod. Ve městě a okolí je možné pozorovat divokou zvěř a vy se vydáte na zajímavou plavbu na lodi Zodiak k pozorování medvědů. Poplujete podél pobřeží, políčíte si na místní černé medvědy a budete pozorovat tato nádherná zvířata v akci. Tato atrakce patří opravdu mezi nezapomenutelné zážitky! Nocleh.

10. den:

snídaně. Odjezd z Tofina zpátky na východní pobřeží ostrova Vancouver. Cesta po pobřeží do Viktorie vede přes zvláštní přímořská města. Příjezd do Victorie – hlavního města Britské Kolumbie. Toto krásné město fascinuje svým námořním dědictvím a koloniálním stylem. Návštěva Milnerských zahrad a Woodland s různorodou flórou a místními porosty. Odpoledne se vydáte na prohlídku Merridalské moštárny, kde posléze ochutnáte výtečný jablečný mošt. Nocleh.

11. den:

snídaně. Prohlídka Victorie, kde budete moci obdivovat šarm a krádu tohoto města,  k vidění bude Provinciální parlament, krásný přístav Inner Harbour, parky a známý Empress Hotel a jiné krásy tohoto města. Výlet lodí, při kterém budete moci pozorovat kosatky, plejtváky, delfíny, šedé velryby, pobřežní tuleně a další mořský život během této úžasné 50–80 km dlouhé plavby. Během plavby vám bude podán výklad od kvalifikovaného biologa.

12. den:

snídaně. Dopoledne navštívíte Butchart Gardens – zahrady, které v roce 1904 založily sestry Butchartovy. V členitém terénu jsou zasazeny miliony květin – begónie, hortensie, astry, růže a tisíce letniček – verben, nestařců a violek nejrůznějších barev a vůní. Poté se nalodíte na příjemnou plavbu přes region Gulfských ostrovů. Návrat do Vancouveru. Volný program ve Vancouveru. Nocleh.

13. den:

snídaně. Individuální program, dle letového řádu  transfer na letiště a odlet do ČR.

14. den:

přílet do Prahy.

Počasí

Alberta

2°C Jasno

Britská Kolumbie

8°C Oblačno

Manitoba

11°C Skoro jasno

Newfoundland

8°C Převážně oblačno

Nové Skotsko

13°C Převážně oblačno

Nový Brunšvik

11°C Jasno

Ontario

12°C Jasno

ostrov prince Edwarda

13°C Polojasno

Quebec

10°C Jasno

Saskatchewan

7°C Polojasno

×