800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKanada a New York

"Toronto • Niagarské vodopády • Ottawa • Quebec • vodopády Montmorency • Montreal • New York"

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet z Prahy do Toronta. Po příletu transfer do hotelu, ubytování a nocleh.

2. den

ráno odjezd k Niagarským vodopádům, projížďka lodí „Maid of the Mist“, která vede přímo k vodopádu Horshoe. Odpoledne odjezd zpět do Toronta přes typicky viktoriánské městečko Niagara on the Lake. Příjezd do kosmpolitního a fi nančního centra Kanady – Toronta. Prohlídka města s mnoha mrakodrapy s odvážnou architekturou, okouzlující Chinatown. Možnost obdivovat krásu města z vysoké věže CN Tower, která je vysoká 553 m. Nocleh.

3. den

ráno odjezd do regionu Tisíce jezer na hranici Kanady a USA, který je označován rájem pro rybáře. Výlet lodí po řece St. Laurent. Příjezd do Ottawy, ubytování a nocleh.

4. den

snídaně. Město Ottawa je slavné pro svou přírodní krásu. Následuje prohlídka města, při které bude možné spatřit nejnavštěvovanější místa, mezi která patří Rideau Canal Parlament Hill, Byward a mnoho dalších okouzlujících částí tohoto města. Nocleh.

5. den

odjezd z Ottawy do Quebeku, kolébky francouzské civilizace. Město jediným opevněným městem Severní Ameriky a je také chráněné organizací UNESCO. Následuje prohlídka města, při které uvidíte budovu parlamentu, Upper Town – známá jako „La Promenade des Gouverneurs“ (promenáda guvernérů), citadela Chateau Frontenac, staré město a další. Cesta bude pokračovat k vodopádům Montmorency. Nocleh.

6. den

ráno přejezd do Montrealu – města plného kontrastů, kultury, historických budov ohraničených mrakodrapy. Toto město je také ekonomickým centrem provincie. Prohlídka města: starého přístavu s bazilikou „Notre Dame“, The Mount Royal, olympijského stadionu a mnoho dalších památek a zajímavostí. Nocleh.

7. den

po snídani odjezd do New Yorku přes pohoří Adirondack. V pozdních odpoledních hodinách příjezd do New Yorku, nazývaném také „Big Apple“ (Velké jablko). Nocleh v New Yorku.

8. den

snídaně, prohlídka města: Pátá Avenue, Rockefeller center, Broadway, Wall Street, Central Park apod. Projížďka lodí po Manhattan Bay, z které uvidíte mohutné mrakodrapy, Sochu Svobody, Ellis Island, Brooklynský most a jiné. Nocleh. 9. den: individuální program v New Yorku. Transfer na letiště a odlet do Evropy.

9. den

přílet do Prahy.

Příplatky

pojištění léčebných výloh (364 Kč) • pojištění storna – výhodně s balíčkem dalších služeb (316 Kč) • 1lůžkový pokoj (10990 Kč) • fakultativní vstupy a výlety • stravování a spropitné

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Alberta

4°C Slabý déšť

Britská Kolumbie

10°C Převážně oblačno

Manitoba

15°C Převážně oblačno

Newfoundland

17°C Převážně oblačno

Nové Skotsko

18°C Oblačno

Nový Brunšvik

17°C Převážně oblačno

Ontario

25°C Polojasno

ostrov prince Edwarda

18°C Slabý déšť

Quebec

20°C Oblačno

Saskatchewan

12°C Slabý déšť

×