800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKrásy Kanady

Toronto • Niagarské vodopády • Ottawa • Montreal • Quebec • vodopády ­Montmorency • Tadoussac • město duchů Val Jalbert • regiony Laurentides-Lanaudiere

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy. Přílet do Toronta, transfer do hotelu, ubytování a nocleh.

2. den

Snídaně. Ráno okružní prohlídka provincie Ontario. Návštěva obchodního centra s jeho mrakodrapy, přístaviště, univerzity a budovy parlamentu. Poté pokračujete k Niagarským vodopádům přes typicky viktoriánské městečko Niagara-on-the-Lake. Po příjezdu k vodopádům nalodění na známou loď "Maid of the Mist" plující přímo k centru vodopádů – Horshoe Falls. Odpoledne volno k samostatné prohlídce vodopádů. Návrat do Toronta. Nocleh.

3. den

Snídaně. Odjezd do hlavního města Kanady – Ottawy, při kterém se zastavíte v oblasti Tisíce jezer. Projížďka lodí mezi ostrůvky a rájem pro milovníky přírody. V odpoledních hodinách příjezd do Ottawy. Nocleh.

4. den

Snídaně. Dopoledne okružní prohlídka města, při které spatříte nejnavštěvovanější místa, mezi která patří Rideau Canal, Parlament Hill, Byward a mnoho dalších okouzlujících částí tohoto hlavního města. V odpoledních hodinách odjezd do města Montreal přes Outaouaiský region. Po příjezdu bude následovat okružní projížďka druhým největším francouzsky mluvícím městem. Prohlídka moderního centra s mrakodrapy, starý přístav, Staré město s basilikou Notre Dame a Mount Royal, podle kterého dostalo město své jméno. Nocleh.

5. den

Snídaně. Cesta pokračuje přes historickou "Kings Highway" do města Quebec, které je mj. chráněné organizací UNESCO. Okružní projížďka městem, které je kolébkou francouzské civilizace v Kanadě a jediným opevněným městem Severní Ameriky. Při prohlídce spatříte budovu parlamentu, Upper Town – známá jako "La Promenade des Gouverneurs" (promenáda guvernérů), citadelu Cha teau Frontenac, Staré město a další. Nocleh.

6. den

Po snídani se vydáte nádherným a okouzlujícím regionem Charlevoix, kde se letité hory rozplynuly v řeku St. Lawrence, na jejíchž březích leží mnoho starých rybářských vesniček. Zastávka u vodopádů Montmorency Falls. Příjezd do Saguenayského regionu – města Tadoussac. Nocleh.

7. den

Snídaně. Odjezd do regionu Lac St. Jean, kde navštívíte několik zajímavých míst tohoto regionu, jako město duchů Val Jalbert a Saint Felicien ZOO, kde je k vidění mnoho zvířat pocházející z kanadských lesů. Nocleh.

8. den

Snídaně. Ranní cesta podél řeky St. Maurice, která křižuje obrovské přírodní rezervace, kde uvidíte potulující se zvířata a bohaté lesní porosty. Po cestě budete mít možnost navštívit znovu postavenou dřevorubeckou vesničku. Váš cíl bude dvojitý region – Laurentides-Lanaudiere. Laurentians je velice oblíbenou prázdninovou zónou a nabízí návštěvníkům nádhernou přírodní scenérii ve všech ročních obdobích – sněhem pokryté hory a zmrzlá jezera v zimě, husté pralesy zářící různými barvami v čase indiánského léta. Nocleh.

9. den

Snídaně. Volné dopoledne a poté přejezd zpět do Montrealu. Transfer na letiště a odlet do Evropy.

10. den

Přílet do Prahy.

Fakultativní příplatky

Pojištění léčebných výloh (364 Kč) • 1lůžkový pokoj (11290 Kč) • pojištění storna – výhodně s balíčkem dalších služeb (316 Kč) • stravování a spropitné.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Alberta

3°C Jasno

Britská Kolumbie

8°C Polojasno

Manitoba

15°C Skoro jasno

Newfoundland

0°C Skoro jasno

Nové Skotsko

6°C Skoro jasno

Nový Brunšvik

7°C Polojasno

Ontario

11°C Jasno

ostrov prince Edwarda

8°C Polojasno

Quebec

9°C Polojasno

Saskatchewan

7°C Polojasno

×