800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMontreal, Quebec - prodloužený letecký víkend v Nové Francii

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

setkání na letišti s průvodcem, odlet do Montrealu. Transfer a okružní jízda, dle letového řádu prohlídka města: Old Port a jeho klenot - bazilika "Notre-Dame", Mount Royal a jeho nádherný výhled na město, olympijský park, který uvítal v roce 1976 letní olympijské hry, malebné a rušné " Plateau Mount Royal ". Ubytování v hotelu.

2. den

snídaně a individuální volno ve městě, které je proslulé jako město kontrastů a rozporů, které vždy překvapí návštěvníky svou mnohojazyčností (francouzština, angličtina, řečtina a čínština), kulturou a historickými budovami obklopenými mrakodrapy. Montreal je také hospodářským centrem provincie a město, kde lidé vedou nejvíce hektický noční život v celé zemi. Během odpoledne, se můžete těšit na maximální zážitek z nakupování v obrovských podzemních galeriích v centru města. Ubytování v hotelu.

3. den

po snídani odjezd do Quebec City. Prohlídka města. Budete mít příležitost objevit opevněné město Severní Ameriky. Qeubec je nejstarší město Kanady a je vnímáno jako předzvěst Evropy do Severní Ameriky. Budete oslněni tímto památným městem, nyní nazvaným "Klenotem mezinárodního dědictví", které je zapsáno na seznamu UNESCO. Část programu absolvujete pěšky: Abrahamova pole, kterým dominuje řeka St Laurent, náměstí Place d'Armes, Chateau Frontenac a předměstí Starého města s jeho klikatými uličkami. Okolí města je také plné atrakcí. Navštivte ostrov Orleans, kde budete mít možnost ochutnat lahodné speciality s javorovým sirupem. Také navštívíte Cote de Beaupre, Chemin du Roy lemované typickými barevnými střechami, slavný Montmorency vodopády, které jsou o 20 metrů vyšší než Niagarské vodopády. Můžete se také potkat s Americkými Indiány v rezervaci Wendake. V prostředí, které věrně kopíruje životní styl Huronů. Tito domorodci vám budou vyprávět o historii svých lidí a problémy, kterým musí čelit dnes (fakultativně). Ubytování v hotelu.

4. den

snídaně, do odletu indivudální volno a poté transfer na letiště a odlet zpět do ČR.

5. den

přílet do ČR.

Počasí

Alberta

3°C Oblačno

Britská Kolumbie

12°C Polojasno

Manitoba

14°C Jasno

Newfoundland

7°C Převážně oblačno

Nové Skotsko

13°C Polojasno

Nový Brunšvik

7°C Skoro jasno

Ontario

14°C Skoro jasno

ostrov prince Edwarda

7°C Skoro jasno

Quebec

12°C Jasno

Saskatchewan

4°C Oblačno

×