800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPanorama USA a Kanady

New York • Pocono Mountains • Niagarské vodopády • Philadelphia
• Baltimore • Washington DC

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1.den

odlet z Prahy do New Yorku. Po příletu transfer do hotelu, ubytování a nocleh.

2.–3.den

New York, nazývaný také „Big Apple“, je jedno ze světově nejzajímavějších měst, které okouzluje svou atmosférou, fascinuje památkami a turisty přitahují také nákupní zóny s množstvím obchodů. Prohlídka města a jeho největších turistických atrakcí, Broadway, mrakodrapu Empire State Building, Greenwich Village, Chinatown, městská radnice, Wall Street a také kostelu Trinity. Večer můžete navštívit jednu z mnoha restaurací nebo některé ze slavných představení na Brodwayi. Nocleh.

4.den

ráno opustíte Manhattan a následuje cesta na severozápad do proslulých Pocono Mountains a krajiny malebných scenerií severu státu New York. Pozdě odpoledne překročíte hranice na Rainbow Bridge a směřujete na kanadskou stranu Niagarských vodopádů v provincii Ontario. Nocleh.

5.den

Niagara on the Lake je okouzlující viktoriánské město se zřetelně britskou příchutí. Cesta pokračuje podél nádherné Niagara Parkway až k Niagarským vodopádům. Následuje vyjížďka k vodopádům známou výletní lodí „Maid of the Mist“, která vás odveze k Horseshoe Falls. Po projížďce možnost individuálního programu v okolí vodopádů. Nocleh.

6.den

směřujete na jihovýchod, následuje údolí řeky Susquehanna skrz Appalachian Mountains do východní části Pensylvánie – Dutch Country. Příjezd do města Philadelphia na nocleh.

7.den

Philadelphia je městem „bratrské lásky“, je také místem zrození americké nezávislosti a také historie. Dopolední prohlídka se soustředí na město a jeho pamětihodnosti. Poté následuje volno pro individuální program, ve kterém doporučujeme navštívit například Independence Hall nebo si prohlédnout Liberty Bell a další zajímavosti jako Independence National Historic Park. Cesta pokračuje do Baltimore, přezdívaného „Charm City“, kde bude možnost pro individuální program či odpočinek. Přejezd do hlavního města a sídla vlády – Washington D.C. Nocleh.

8.den

prohlídka města Washington D.C. s místním průvodcem: Lincoln Memorial, zastávka pro fotografy u Capitol Hill a Bílého Domu. Potom přejedete řeku Potomac a navštívíte Arlington National Cemetery, kde jsou pohřbeny význačné americké osobnosti jako John F. Kennedy a jeho bratr Robert. Odpoledne a večer volno pro individuální program. Možná návštěva historické Union Station na oběd následovaný návštěvou Smithsonian Museum podél National Mall. Nocleh.

9.den

cesta zpět do New Yorku, transfer na letiště a odlet do Evropy.

10.den

přílet do Prahy.

Počasí

Alberta

11°C Oblačno

Britská Kolumbie

14°C Skoro jasno

Manitoba

10°C Slabý déšť

Newfoundland

16°C Oblačno

Nové Skotsko

24°C Polojasno

Nový Brunšvik

29°C Skoro jasno

Ontario

28°C Skoro jasno

ostrov prince Edwarda

20°C Polojasno

Quebec

27°C Jasno

Saskatchewan

9°C Polojasno

×