800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPutování po východní Kanadě

Toronto • Niagara Falls • Ottawa • Montreal • Quebec

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1.den

odlet z Prahy do Toronta. Přílet a transfer do hotelu. Ubytování a nocleh.

2.den

po snídani okružní cesta hlavním městem – provincie Ontario. Návštěva obchodního centra s jeho mrakodrapy. Poté přejezd k Niagarským vodopádům přes okouzlující viktoriánské město plné britského nádechu. Nalodění na známou loď „Maid of the Mist“, která vede přímo k vodopádu Horseshoe. Volný čas pro prohlídku tohoto přírodního divu světa. Návrat do Toronta. Nocleh.

3.den

po snídani odjezd do Ottawy, hlavního města Kanady. Během cesty zastávka u Tisíce jezer, nalodění na loďku a plavba mezi ostrůvky a vodními uličkami tohoto přírodního ráje. V pozdních odpoledních hodinách návrat do Ottawy, nocleh.

4.den

snídaně. Krátká projížďka městem, při které uvidíte Rideau Canal stejně jako budovu parlamentu Parliament Hill a mnoho dalších památek a zajímavostí, které město nabízí. Poté odjezd do Montrealu přes Outaouaiský region. Montreal je druhé největší francouzsky mluvící město na světě. Prohlídka centra s jeho impozantními mrakodrapy, například Mount Royal, dle kterého je město pojmenováno, starý přístav či Staré město. Nocleh.

5.den

po snídani přejezd do města Quebec. Část cesty povede přes historickou King’s Highway. V odpoledních hodinách prohlídka kolébky francouzské civilizace žijící v Kanadě a jediného opevněného města severní Ameriky. Při prohlídce bude možno vidět nádhernou budovu Parlamentu v Quebeku, promenádu „La Promenáde des Gouverneurs“ neboli promenádu guvernérů, citadelu Chateau Frontenac, královský palác a mnoho dalších atrakcí. Ubytování a nocleh.

6.den

snídaně. Ráno odjezd z Quebeku. Cesta povede nádherným a okouzlujícím regionem Charlevoix, kde se letité hory rozplynuly v řeku St. Lawrence, na jejíchž březích leží mnoho starých rybářských vesniček. Zastávka u vodopádů Montmorency Falls. Příjezd do městečka Tadoussac, a pokud zbude čas – bude zde možnost pozorovat velryby z lodi v zálivu St. Lawrence. V podvečerních hodinách návrat do Montrealu, nocleh.

7.den

snídaně, individuální volno, poté odjezd na letiště a odlet zpět do ČR.

8.den

přílet zpět do ČR.

Počasí

Alberta

11°C Oblačno

Britská Kolumbie

12°C Skoro jasno

Manitoba

19°C Jasno

Newfoundland

8°C Slabý déšť

Nové Skotsko

14°C Oblačno

Nový Brunšvik

21°C Polojasno

Ontario

22°C Převážně oblačno

ostrov prince Edwarda

14°C Polojasno

Quebec

21°C Polojasno

Saskatchewan

19°C Polojasno