800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyToulky Kanadou

Toronto • Niagara Falls • Ottawa • Quebec City • Montreal

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy. Přílet do Toronta, transfer do hotelu a nocleh.

2. den

Snídaně. Den začne okružní prohlídkou hlavního města provincie Ontario. Návštěva obchodního centra s jeho mrakodrapy, přístaviště, univerzity a budovy parlamentu. Poté následuje výlet k Niagarským vodopádům přes typicky viktoriánské městečko Niagara-on-the-Lake. Po příjezdu k vodopádům nalodění na známou loď Maid of the Mist, která pluje přímo k centru vodopádů – Horseshoe Falls. Volný čas k samostatné prohlídce okolí vodopádů. Návrat do Torontana. Nocleh.

3. den

Přejezd do hlavního města Kanady, Ottawy, při kterém bude také zastávka v oblasti Tisíce jezer. Projížďka výletní lodí mezi ostrůvky a rájem pro milovníky přírody. V odpoledních hodinách pokračování do Ottawy, ubytování a nocleh.

4. den

Ranní okružní prohlídka města, při které bude možné spatřit nejnavštěvovanější místa, mezi která patří Rideau Canal, Parlament Hill, Byward a mnoho dalších okouzlujících částí tohoto hlavního města. V odpoledních hodinách odjezd do města Quebec, chráněné organizací UNESCO. Nocleh.

5. den

Prohlídka města, jež je kolébkou francouzské civilizace v Kanadě a jediným opevněným městem Severní Ameriky. K prohlídce bude patřit budova parlamentu, Upper Town – známá jako "La Promenade des Gouverneurs" (promenáda guvernérů), citadela Cha teau Frontenac, staré město a další. Cesta bude pokračovat do venkovské oblasti ostrova Orleans a návštěvou vodopádů Montmorency. Poté návrat do historické části Quebecu, individuální volno k vlastní prohlídce starého města. Nocleh.

6. den

Odjezd do Montrealu podél severního pobřeží řeky Sv. Vavřince a zčásti podél historické "Kings Highway", jenž je nejstarší cestou v Severní Americe. Po příjezdu do Montrealu bude následovat okružní jízda druhým největším francouzsky mluvícím městem. Prohlídka moderního centra s mrakodrapy, starý přístav, Staré město a basiliku Notre Dame a Mount Royal, podle kterého dostalo město své jméno. Nocleh.

7. den

Individuální volno. Transfer na letiště a odlet do Evropy.

8. den

Přílet do Prahy.

Fakultativní příplatky

Pojištění léčebných výloh (364 Kč) • 1lůžkový pokoj (9990 Kč) • pojištění storna – výhodně s balíčkem dalších služeb (316 Kč) • stravování a spropitné.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Alberta

5°C Jasno

Britská Kolumbie

11°C Slabý déšť

Manitoba

9°C Polojasno

Newfoundland

5°C Oblačno

Nové Skotsko

9°C Slabý déšť

Nový Brunšvik

2°C Skoro jasno

Ontario

2°C Jasno

ostrov prince Edwarda

8°C Převážně oblačno

Quebec

3°C Polojasno

Saskatchewan

6°C Skoro jasno

×