800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVíkend v Nové Francii - Montreal a Quebec

Montreal • Quebec • Laurentians

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet z Prahy do Montrealu. Po příletu transfer do hotelu, ubytování a nocleh.

2. den

snídaně. Montreal je proslulý jako město kontrastů a protikladů, které vždy překvapí své návštěvníky četností užívaných jazyků (francouzština, angličtina, rečtina, čínština), kulturou a také historickými budovami obklopenými moderními mrakodrapy. Toto město je také ekonomickým centrem provincie a městem, kde si lidé užijí nejrušnější noční život v celé zemi. Následuje projížďka po městě s místním průvodcem – Starý přístav a jeho klenoty, bazilika „Notre-Dame”, Mount Royal s překrásným výhledem na město, olympijský areál, který hostil v roce 1976 Letní olympijské hry, malebný „Plateau Mount Royal“. Během odpoledne možnost nákupů v obrovských nákupních galeriích v centru města. Nocleh.

3. den

snídaně. Po snídani odjezd do Québec City a poté prohlídka města s průvodcem. Budete mít možnost poznat jediné opevněné město Severní Ameriky a nejstarší kanadské město. Budete si jej určitě pamatovat jako město mnoha pamětihodností, je pod ochranou UNESCO. Následuje pěší procházka po městě – Abrahamova pole s řekou St. Lawrence, Place d`Armes, Chateau Frontenac a také Staré město s typickými točitými uličkami. Okolí města nabízí moho atrakcí k poznávání, např. Orleans Island, kde je možnost ochutnat typický javorový sirup. Navštívíte také Cote de Beaupre, Chemin du Roy s typickými domky s červenými střechami, v neposlední řadě také slavné vodopády Montmorency, které převyšují Niagarské o 20 m. Můžete také potkat americké Indiány v rezervaci Wendake. Ubytování a nocleh.

4. den

snídaně. Volný den pro individální program v Quebec City. Poté přejezd do malebného regionu Charlevoix, kde pradávné hory zmizely v rozšiřující se řece a jsou zde staré rybářské vesničky posazené přímo u břehu řeky St. Lawrence. Následuje projížďka lodí v zálivu St. Lawrence s pozorováním velryb. Návrat do Quebec City, nocleh.

5. den

snídaně. Odjezd do prázdninové zóny Laurentians v severním Montrealu. Laurentians nabízí návštěvníkům nádhernou přírodní scenérii ve všech ročních obdobích – sněhem pokryté hory a zmrzlá jezera v zimě, husté pralesy zářící různými barvami v čase indiánského léta. Transfer na letiště a odlet do Evropy.

6. den

přílet do Prahy.

Příplatky

pojištění léčebných výloh (364 Kč) • pojištění storna – výhodně s balíčkem dalších služeb (316 Kč) • 1lůžkový pokoj (8990 Kč) • fakultativní vstupy a výlety • stravování a spropitné

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Alberta

9°C Jasno

Britská Kolumbie

12°C Slabý déšť

Manitoba

14°C Polojasno

Newfoundland

8°C Převážně oblačno

Nové Skotsko

17°C Jasno

Nový Brunšvik

20°C Jasno

Ontario

19°C Polojasno

ostrov prince Edwarda

16°C Jasno

Quebec

19°C Skoro jasno

Saskatchewan

20°C Převážně oblačno

×