800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyGRAN HOTEL ATLANTIS BAHIA REAL

  • Přímo na pláži

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Na severním pobřeží ostrova, 36 km od letiště, ve městě Corralejo.

Vybavení

Tento luxusní hotel nabízí v jedné třípatrové budově celkem 242 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce, 5 restaurací, bary, kongresové sály (až 500 osob), dětský klub Mini (děti 4 -12 let), Kids Club (děti od 7 let), obchod, půjčovnu aut, parkoviště. V tropické zahradě se nachází 2 bazény (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, sluneční terasy, lehátka a slunečníky, dětské hřiště. Hosté (starší 16 let) mohou využít služeb SPA Bahía Vital (bazén 32 °C s výhledem na moře, masáže, jacuzzi, sauna, kosmetický salon, kadeřnictví). Hotel připravuje denní a večerní animační programy pro děti i dospělé.

Ubytování

Standardní pokoj
(cca 36 m2) Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj (manželská postel 2 x 2 m, nebo 2 oddělená lůžka 2 x 1,10 m) má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, trezor (k pronájmu), minibar (za poplatek), radio/CD přehrávač, telefon, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, koupelnu s WC, vysoušečem vlasů, make-up zrcátkem, pantofle a župany. Balkon má výhled do zahrady/bazén, za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře. Umístění – v přízemí, 1 a 2 patro.
Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti do 2 let.

Rodinný pokoj s výhledem na bazén
(cca 72 m2) Tento typ rodinného pokoje je propojením dvou standartních pokojů (v jednom pokoji je manželská postel 2 x 2 m a ve druhém pokoji 2 oddělená lůžka 2 x 1,10 m), všechno vybavení je zdvojené (1 DVD přehrávač), včetně balkonů. Umístění – v přízemí, 1 patro.
Minimální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě.
Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby, 1 dítě a 2 děti do 2 let.

Junior Suite
(cca 47 m2) Základní vybavení je stejné jako ve standardním pokoji, ale je prostornější. Navíc má DVD přehrávač a v koupelně samostatnou sprchu. Balkon má výhled do zahrady, za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře. Umístění – v přízemí.
Minimální obsazenost – 2 dospělé osoby.
Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby, 1 dítě a 2 děti do 2 let.

Stravování

Snídaně a večeře jsou podávány v hlavní restauraci La Alacena Real formou švédských stolů.

Polopenze Royal zahrnuje snídaně v večeře formou švédských stolů v hlavní restauraci, nebo večeře formou à la carte (po předběžné rezervaci) v některé ze 3 tematických restaurací (Las Columnas - španělská kuchyně, Yamatori - japonská kuchyně, La Cupula - gourmet).

Sport a zábava

V hotelu je posilovna (vstup od 16 let), jóga, pilates, spinning, kick-box, fit-ball, paddle. Na pláži možnost vodních sportů (surfování, kite, plachtění, potápění).

Obchody

V blízkosti hotelu je supermarket, další obchody, bary a restaurace jsou cca 700 m od hotelu, v centru města Carralejo.

Pláž

Hotel se nachází přímo na pláži s jemným bílým pískem. Duny Corralejo jsou vzdáleny cca 1km od hotelu.

Internetové stránky

www.atlantisbahiareal.com

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 36 km
Nákupní možnosti: 700 m

Počasí

Fuerteventura

22°C Jasno