800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY ESMERALDA MARIS

V jihovýchodní části ostrova, 65 km od letiště, v rekreační oblasti Costa Calma.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

V jihovýchodní části ostrova, 65 km od letiště, v rekreační oblasti Costa Calma.

Ubytování

Studio (uvedeno v ceníku – 39 m2): Studio má dvoulůžkovou ložnici spojenou s obývací částí a kuchyňským koutem. Do vybavení patří mikrovlnná trouba s grilem, opékač topinek, lednice s mrazákem, trezor (k pronájmu), telefon, televize se satelitními programy, koupelna s WC, balkon nebo terasa. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby.

Bungalov – 1 ložnice (příplatek uveden v ceníku – 70 m2): Prostorný bungalov má samostatnou dvoulůžkovou ložnici a obývací část s integrovaným kuchyňským koutem (mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, toustovač, kávovar). Do vybavení dále patří telefon, televize se satelitními programy, rádio, ventilátor, trezor (k pronájmu), koupelna s WC a vysoušečem vlasů. Balkon nebo terasa má výhled do zahrady, za příplatek je možné objednat výhled na moře. Maximální obsazenost - 3 osoby.

Bungalov – 2 ložnice (příplatek uveden v ceníku): Prostorný bungalov má dvě samostatné dvoulůžkové ložnici a obývací část s integrovaným kuchyňským koutem (mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, toustovač, kávovar). Ostatní vybavení je shodně jako u bungalovu s jednou ložnicí. Balkon nebo terasa má výhled do zahrady. Maximální obsazenost - 5 osoby.

Vybavení

Tento dvoupatrový komplex byl postaven v roce 2002 na vyvýšeném místě s krásným výhledem na dlouhé písečné pláže. Nabízí celkem 82 studií a apartmánů, vstupní halu s recepcí a klimatizovaným lobby, možnost Wi-Fi připojení k internetu, výtahy, restaurace, společenská místnost, malý obchod, pračky a sušičky (za poplatek), parkoviště. Ve venkovním areálu je bazén se sluneční terasou, lehátky a slunečníky (v ceně), ručníky jsou k dispozici za poplatek. Hosté mohou využít nabídku služeb lázeňského centra (sauna, parní lázeň, whirlpool, masáže).

Stravování

Bungalovy jsou uzpůsobeny k samostatnému vaření. Hotelová restaurace nabízí snídaně a večeře formou švédských stolů.

Sport a zábava

V hotelu je malá posilovna a pořádají se zde i kurzy jógy (aktuální informace v CK).

Obchody

Přímo v hotelu je malý obchod, větší nákupní možnosti v 600 m vzdálené nákupní oblasti, nebo v městečku Costa Calma (cca. 1 km).

Pláž

Hotel se nachází 500 m od pláže.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 65 km

Počasí

Fuerteventura

22°C Mlžný opar

×