800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLAS DUNAS PARADISE

Hotel je součástí komplexu Dunas Jandía Resort (leží v jeho vrchní části), který se nachází v mírném kopci a je oddělen od písečné pláže Playa de Jandía pouze pobřežní komunikací, jež pokračuje dále do malebného přístavu Morro Jable (cca 2,5 km).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel je součástí komplexu Dunas Jandía Resort (leží v jeho vrchní části), který se nachází v mírném kopci a je od písečné pláže Playa de Jandía oddělen pouze pobřežní komunikací, jež pokračuje dále do malebného přístavu Morro Jable (cca 2,5 km).

Vybavení

V hotelu celkem 178 dvoulůžkových pokojů, 3 patra, výtahy. Dále 155 apartmá uspořádaných do několika obloukovitých formací v zahradě resortu. Vstupní hala s recepcí, bar a restaurace. U hotelu i u vilek bazén (možnost klimatizace/vyhřívání), bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, osušky za poplatek. V komplexu dále k dispozici supermarket. V rozsáhlé tropické zahradě se nachází celkem 6 bazénů.

Pokoje

Prostorné pokoje s koupelnou/WC, individuální klimatizací, ledničkou, telefonem, TV/sat., malou ledničkou, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Zrekonstruovaná patrová apartmá disponují koupelnou/WC, obývací místností kombinovanou s vybaveným kuchyňským koutem, jednou (AP1) nebo dvěma oddělenými ložnicemi (AP2), telefonem, TV/sat., trezorem, terasou a malým balkonem.

Zábava

Denní i večerní animační program, večerní zábavná představení nebo živá hudba. Diskotéka.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Náš názor

Rozsáhlý hotelový komplex střední kategorie ve výborné poloze doporučujeme zejména rodinám s dětmi a také těm, kteří chtějí svoji dovolenou strávit aktivně. Hotel Paradise je dobrou alternativou pro ty, kteří hledají v rámci resortu all inclusive v kombinaci s kvalitním ubytováním, apartmá Villas Paradise zase pro rodiny s dětmi, které preferují kvalitnější ubytování s možností využití kuchyňského koutu.

Pláž

Bílá písečná pláž Playa de Jandía s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 600–1 000 m (dle výběru typu ubytování a polohy vilky). Ke vstupu na pláž je možno využít podchod. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Sportovní nabídka

Zdarma stolní tenis a sport v rámci animačních programů. Za poplatek tenisové kurty (některé s osvětlením), biliár, posilovna a minigolf. Na pláži možnost windsurfingu, potápění a dalších vodních sportů.

Děti

Dětský park se šesti dětskými bazény (jeden s možností klimatizace/vyhřívání), dětské hřiště, miniklub (pro děti 4–12 let), minizoo, dětské animace, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

All inclusive

– snídaně, oběd a večeře formou bufetu
– odpolední káva, čaj a zákusek (15.00–16.00 hod.)
– občerstvení/lehký snack (13.00–14.30 hod.)
– vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (11.00–23.00 hod.)

Karty

VISA, EC/MC.

Web

www.hotelesdunas.com

Internet

Internetový koutek za poplatek.

Počasí

Fuerteventura

22°C Mlžný opar

×