800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyCLUB HOTEL TOFIO

Aparthotel se nachází v rybářské vesničce Tarajalejo, na klidném místě v blízkosti tmavé písečné pláže, 64 km od letiště.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Aparthotel se nachází v rybářské vesničce Tarajalejo, na klidném místě v blízkosti tmavé písečné pláže, 64 km od letiště.

Ubytování

Komplex nabízí tři různé typy ubytování. Dvoulůžkové pokoje mají manželské postele, koupelnu a balkon. Studia mají obytnou ložnici spojenou s kuchyňským koutem. Apartmány (za příplatek) mají samostatnou dvoulůžkovou ložnici, obývací pokoj s pohovkou a se zařízeným kuchyňským koutem (možnost samostatného vaření), televizi se satelitním vysíláním (za poplatek), telefon, trezor, koupelnu s WC a balkon nebo terasu.

Vybavení

Aparthotel je tvořen 2-patrovou budovou se 412 apartmány. Dále nabízí recepci, restauraci, pizzerii, bary, dětský park, diskotéku, dětský klub, saunu a masáže, společenskou místnost, internetovou místnost. V hotelové zahradě naleznete 3 bazény s barem, 2 dětské bazény s terasou, lehátky a slunečníky. O zábavu klientů se po celý den stará vyškolený tým animátorů jejichž program večer doplňuje i disko-klub a programy profesionálních umělců.

Stravování

V ceně je zahrnut program ALL INCLUSIVE, který zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů, alkoholické nápoje (místní výroby) a nealkoholické nápoje během celého dne.

Sport a zábava

Dětské hřiště, 2 kurty na squash, 3 tenisové kurty, volejbal, kulečník, minigolf, posilovna, kurzy plachtění a potápění, v blízkosti hotelu jízdárna s výukou jízdy na španělských, anglických a bretaňských koních. Obchodní centra jsou v 10 km vzdáleném městečku Gran Tarajal a v turistickém středisku Costa Calma vzdáleném cca 15 km od hotelu.

Pláž

Písečná pláž s tmavým pískem se nachází cca 200 m od hotelu. Denně jezdí hotelový autobus na pláž Sotavento se žlutým saharským pískem (cca 15 minut).

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Fuerteventura

21°C Jasno

×