800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CLUB JANDÍA PRINCESS & SPA

  • Nachází se přímo nad pláží Playa Butihondo.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Hotel se nachází přímo nad pláží Playa Butihondo (150 m) se světlým pískem, která je součástí 30 km dlouhé pláže Playa Jandía. Přístup na pláž je po schodech z hotelové zahrady.

Poloha

V klidné části na jihu ostrova, 85 km od letiště, v oblasti Playa Butihondo. 

Ubytování

Hotelový komplex (rekonstruovaný v roce 2012) stojí na vyvýšenině nad mořem. V tropické zahradě (60 000 m2) je v deseti třípatrových budovách 512 pokojů (některé přizpůsobeny pro zdravotně postižené klienty) rozmístěných do dvou oblastí: hlavní zóna („Princess“) a zóna jen pro dospělé („Only Adults”). V centrální budově je vstupní hala s recepcí, 2 výtahy, internetový koutek a možnost Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu (oboje za poplatek), restaurace, snack bar a několik barů, půjčovna automobilů, prádelna (za poplatek), služba lékaře, dětský klub (děti 4 – 12 let), hlídání dětí (na vyžádání za poplatek), malý obchod. V hlavní zóně hotelu je bazén pro dospělé (800 m2 s kaskádami) a dětský bazén (oba v zimních měsících vyhřívané), velká sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště a malá ekofarma Farm Princess. V zóně „jen pro dospělé“ jsou 3 bazény (v zimních měsících vyhřívané): „Chill-Out“ bazén (300 m2) s výhledem na moře, sluneční terasou, lehátky i postelemi „Bali“, bazén Relax (150 m2) s přímým výhledem na moře, „Naturist“ bazén s areálem pro nudisty (100 m2) se sluneční terasou, lehátky, slunečníky a jacuzzi. V této zóně je k dispozici i Wellnes centrum Zen Area (700 m2) s venkovní jacuzzi a výhledem na moře (masážní sprchy, sauna, turecké lázně, masáže, orientální techniky atd.). Hotel zajišťuje sportovní i zábavné programy, pro děti i dospělé, během dne i ve večerních hodinách, disco, různá představení a vystoupení s živou hudbou.

Strava

Program all inclusive zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů, dopolední i odpolední lehké občerstvení včetně nápojů po celý den (nealkoholických a místních alkoholických). Za příplatek je možné zajistit Pack Premium, který navíc zahrnuje prémiové nápoje (s výjimkou archivních vín, francouzského šampaňského), župan a pantofle, bezplatný trezor, vodu do minibaru (doplňována denně), VIP přijetí při příjezdu, kávu a čaj při příjezdu, denní předpověď počasí, pozdní check-out (bez příplatku, na vyžádání dle dostupnosti).

Sport a zábava

V hlavní zóně jsou 4 tenisové kurty s umělým travnatým povrchem (za poplatek možnost výuky), stolní tenis, kulečník, lukostřelba, víceúčelové hřiště na volejbal, fotbal a basketbal, paddle (za poplatek). V zóně „jen pro dospělé“ je Pilates, Tai Chi a posilovna.

Obchody

Přímo v hotelu je malý obchod, butik a obchod se suvenýry. Větší nákupní možnosti jsou v 5 km vzdáleném městečku Morro Jable.

Standardní pokoj

(cca 32 m2) Dvoulůžkový pokoj má ve vybavení centrální klimatizaci, rozkládací pohovku, telefon, televizi se satelitními programy, trezor (k pronájmu), malou ledničku, koupelnou s WC a vysoušečem vlasů, minibar (prázdný), balkon nebo terasu. Za příplatek je možné objednat pokoj Ocean s výhledem na moře.
Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).

Suite

(cca 64 m2) Základní vybavení je stejné jako ve standardním pokoji, navíc má oddělený obývací pokoj a druhou koupelnu.
Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).

Rodinný pokoj superior

(cca 64 m2) Tento typ tvoří dva propojené standardní pokoje, všechno vybavení je zdvojené včetně balkonů. Možnost zapůjčení ohřívače dětských lahví a baby-telefonu. Umístění - v části „Family Princess“.
Minimální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti.
Maximální obsazenost – 4 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).

Pokoj - jen pro dospělé

(cca 32 m2) Základní vybavení je stejné jako ve standardním pokoji, hosté mohou navíc využívat zvláštní služby a bazény (uveden v popisu hotelu). Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře. Umístění - v klidné části hotelu v oddělené sekci „Only Adults”.
Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby (starší 18 let).

Suite pro dospělé

(cca 64 m2) Základní vybavení je stejné jako ve standardním pokoji. Suite má oddělenou ložnici, v koupelně župan, pantofle a ručníky k bazénu, hrací konzole, balkon (20 m2) s výhledem na moře a přímým vstupem do privátní zahrady (16 m2).
Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby (starší 18 let).

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 85 km
Nákupní možnosti: 5 km

Počasí

Fuerteventura

26°C Jasno

×