800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Zážitky z dovolené Gran Canarie

Přidejte zážitek

Podělte se s ostatními o své zážitky.

Podělte se s námi o zážitky z Vaší dovolené. Zúčastnili jste se faktultativních výletů nebo jste cestovali na vlastní pěst? Poraďte všem, kteří se také chystají na dovolenou do této země, na co by si měli dávat pozor, čeho se vyvarovat nebo kam se určitě podívat. Váš příspěvek pomůže ostatním!Výlet na sousední ostrov Tenerife do Loro Parku. Velký zážitek s rychlo lodí Fred OLSEN. Neskutečný. Všichni se pozvraceli :-D

Autor: Kozlová Martina (30 let), navštíveno 6/2012 Celý zážitek

zapoměli jsme v taxiku fotoaparát, už jsme se s ním rozloučili nebot jsme na to přišli až za 2hod. Na recepci nám řekli že se pozeptají, nevědeli jsme ani číslo taxi. Za tři hod. nám ho přinesli až na pokoj. Veliká poklona.

Autor: vavra jaroslav , navštíveno 11/2011 Celý zážitek

Kamenistá stezka

Paráda. Adrenalín. V horách se jede po kamenisté stezce po příkrých úbočích. Stezka není chráněná svodidly. Řidič džípu je místní. V džípu jede taky kameraman - možnost zakoupit CD - doporučuji, kvalita dobrá. Byl s námi český průvodce.

Autor: Iveta Filipczyková (38 let), navštíveno 1/2010 Celý zážitek

Na Kanárských ostrovech kousek od hotelu Gloria Palace je pěkný aqapark. Byl tu úžasný vstup - vyfocení s papuškem. Fotku si můžete koupit.

Autor: Kateřina Ševčíková , navštíveno 7/2008 Celý zážitek

Počasí v březnu na Gran Canarii bylo úžasné. Měla jsem z toho strach, ale připadala jsem si tam jako v ráji. Úžasné podmínky na cestování, lenošení i na život. Hned bych se tam odstěhovala.

Autor: Ivana Bendová (31 let), navštíveno 3/2009 Celý zážitek

krásné palmy na pobřeží

Ač to z ní neuvěřiteně usmálo se na mě štěstí a já dostala dopis ,kde mi bylo oznámeno,že jsem se stala výherkyní poukazu pro dvě osoby na Gran ganariu.Jelikož synové byli dva a já s nimi sama,můj otec doplatil rozdíl 10 000 korun a já mohla ít syny oba sebou.O výhře jsme věděli od května.Bylo to velké těšení,celých půl roku,hlavně starší syn se moc těšil,Napekla jsem cukroví než jsme měli odletět ,vše jsme se synama uklidili a štastně vyrazili na letiště .Jenže synovi se po příletu udělalo…

Autor: Danuše Neumannová (48 let), navštíveno 12/2007 Celý zážitek


Počet zážitků na stránku
1-6 z 6