800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL IMPERIAL PLAYA

Hotel stojí přímo na pobřežní promenádě. Krásná městská pláž je vzdálena jen pár metrů. V okolí hotelu a na promenádě se nachází nepřeberné množství kaváren, barů, restaurací, obchodů, butiků, velké obchodní centrum El Muelle je vzdálené asi 500 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel stojí přímo na pobřežní promenádě. Krásná městská pláž je vzdálena jen pár metrů. V okolí hotelu a na promenádě se nachází nepřeberné množství kaváren, barů, restaurací, obchodů, butiků, velké obchodní centrum El Muelle je vzdálené asi 500 m. Centrum města, Parque Santa Catalina s autobusovým nádražím je vzdáleno asi 800 m. Historické části města Vegueta a Triana jsou v dosahu autobusovým spojením asi za 15 min.

Informace o ubytování

hotel 1 - 3 lůžka se snídaní - možnost dokoupení večeří

Ubytování

v hotelu je 67 pokojů, všechny jsou vybaveny klimatizací, satelitní TV a minibarem. Většina pokojů má balkony. Z většiny balkonů je výhled na oceán a na pláž a to buď přímý nebo boční. Některé pokoje v hotelu mají i výhled do vnitrobloku a do výstavby.

Vybavení a služby hotelu

v lobby hotelu je k dispozici ZDARMA WiFi připojení.

Stravování

v ceně ubytování je zahrnuta bohatá snídaně podávána formou bufetu. Po celý den je k dispozici hotelová restaurace s výhledem na oceán.

Shrnutí

čtyřhvězdičkový hotel v první linii pobřežní promenády u krásné pláže Las Canteras (délka 3 km). Hotel je řešením pro ty, kteří mají rádi kvalitní ubytování s nádherným výhledem na oceán.

Vzdálenosti

od pláže: cca 10 m od centra: cca 800 m

Příplatky

pokoj s výhledem na moře: 330 Kč/osoba/den obousměrný transfer: 1150 Kč/taxi (až pro 4 osoby), večeře: 630 Kč/osoba/den, 25.12. a 31.12. 1190 Kč/osoba

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 800 m
Nákupní možnosti: 500 m

Počasí

Gran Canaria

21°C Jasno

×