800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BUNGALOV CORDIAL GREEN GOLF

  • V hotelové zahradě k dispozici dva bazény

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Bungalov Cordial Green Golf leží na jižním pobřeží ostrova Gran Canaria u dun Maspalomas, 35 km od letiště.

Ubytování

Každý bungalov má samostatnou dvoulůžkovou ložnici, vybavený kuchyňský kout (toustovač, kávovar), obývací pokoj s pohovkou, telefonem, trezorem a televizí (za poplatek), koupelnu s WC, balkon a terasu. Maximální obsazenost - 3 osoby.

Vybavení

Komplex byl celkově rekonstruován koncem roku 2006, tvoří jej 266 komfortních patrových bungalovů a recepce. V hotelové zahradě jsou 2 bazény (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén a okolo nich prostorné sluneční terasy s lehátky a dětské hřiště. Zkušení animátoři připravují pro děti denní program, večer pak zábavné programy pro dospělé v hotelovém baru.

Zábava

Golf, výlety po ostrově, pláž, vodní sporty.

Hřiště

Campo de Golf de Maspalomas

Tento golfový areál na jihovýchodním pobřeží ostrova byl otevřen v roce 1968, navrhnul jej Mackenzie Ross. Hřiště se nalézá v oblasti San Bartolomé de Tirajana, téměř v centru letoviska Maspalomas, a obklopuje jej nepředstavitelně nádherná krajina písečných dun, palem a pláží.

Místní golfové dráhy jsou téměř dokonale rovné, a proto během hry nebudete muset praktikovat „horskou turistiku". Jednotlivé jamky jsou však strategicky umístěny mezi velké bunkry ze zlatého písku. Specialitou hřiště je „dvoupatrová" odpalovací zóna s délkou větší než 300 m.

Campo de Golf de Maspalomas sousedí s písečnými dunami pláže Playa del Inglés, takže Vám nabídne nezapomenutelný požitek ze hry.

Lopesan Meloneras Golf

Lopesan Meloneras Golf je palmová oáza s množstvím vodních ploch, která zabírá 520 tisíc m2 přímo v centru luxusní zóny Costa Meloneras. Hřiště navrhl americký architekt Ron Kirby, otevřeno bylo v roce 2006.

Hřiště jistě zaujme profesionální i amatérské hráče. Hrajícím nabízí strhující ostrovní panorama hor i výhled na Atlantik. Je ideální pro pořádání mezinárodních mistrovství.

Salobre Golf & Resort

Hřiště navržené Donaldem Furé otevřeli v roce 2003. Leží ve velmi členitém a na hru náročném terénu v sopečné a pouštní krajině s mnoha stržemi, připomíná zelenou oázu.

Vysoká poloha hřiště s sebou přináší spoustu úžasných pohledů na moře a hory, ale také značné výškové převýšení, které musí hráči překonat.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 35 km

Počasí

Gran Canaria

17°C Převážně oblačno

×