800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyCLUBHOTEL RIU GRAN CANARIA

  • Pláž naleznete cca 500 m od hotelu
  • Sportovní animační programy

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

V jižní části ostrova, 40 km od letiště, v luxusním letovisku Meloneras.

Vybavení

Hotel nabízí v jedné 3-6 patrové členité budově celkem 639 pokojů (některé uzpůsobeny pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, 4 výtahy, internetový terminál (za poplatek), možnost Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu (90 min./den zdarma ve veřejných prostorách, jinak za poplatek), 3 restaurace, 4 bary, dětský klub RiuLand (děti 4 - 7 a 8 - 12 let), RiuArt atelier, služby prádelny a lékaře, půjčovna aut, parkoviště. V hotelové zahradě jsou 3 bazény pro dospělé (337, 347 a 206 m², dva z nich v zimních měsících vyhřívané), dětský bazén (434 m², v zimních měsících vyhřívaný) se skluzavkami, dětské brouzdaliště, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště. Hosté (starší 18 let) mohou využít nabídku služeb Wellness centra Body Love (zdarma jacuzzi a parní lázeň, za příplatek masáže, kosmetický salon). Hotel pořádá denní animační programy pro děti a dospělé, večerní vystoupení s živou hudbou a několikrát týdně diskotéku.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj
(cca 26 m2) Klimatizovaný pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, telefon, placené Wi-Fi připojení k internetu, stropní ventilátor, malou ledničku, trezor (k pronájmu), koupelnu s WC, sprchovým koutem, vysoušečem vlasů a make-up zrcátkem, balkon nebo terasu. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem do zahrady.
Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).

Pokoj Triple
(cca 28 m2) Základní vybavení je stejné jako ve dvoulůžkovém pokoji, navíc má ve vybavení rozkládací pohovku. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem do zahrady.
Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).

Rodinný pokoj typ "A"
(cca 38 m2) Základní vybavení je stejné jako ve dvoulůžkovém pokoji, je velmi prostorný a má integrovanou obývací část s rozkládací pohovkou.
Minimální i maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).

Rodinný pokoj typ "B"
(cca 41 m2) Základní vybavení je stejné jako ve dvoulůžkovém pokoji, je velký, má integrovanou obývací částí s rozkládací pohovkou a druhou oddělenou dvoulůžkovou ložnici se 2 samostatnými lůžky.
Minimální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti.
Maximální obsazenost – 4 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).

Suite
Platí pro období květen - listopad.
(cca 41 m2) Základní vybavení má stejné jako dvoulůžkový pokoj, navíc má oddělenou obývací část s rozkládací pohovkou.
Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).

Stravování

Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů v hlavní hotelové restauraci Las Dunas. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi a lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během dne, 2x týdně tematické večeře. Bez příplatku je možné objednat večeři à la carte v restauraci El Patio.

Pláž

Přibližně 500 m od hotelu leží pláž Meloneras s drobnými oblázky a pláž se světlým pískem a duny Maspalomas jsou vzdálené cca 800 m.

Sport a zábava

V hotelu je zdarma posilovna (pro hosty starší 16 let, povinná vlastní sportovní obuv), víceúčelové hřiště, 2 hřiště za volejbal, stolní tenis, šipky a střelba ze vzduchovky (v rámci animace). Golfové hřiště Maspalomas Golf se nachází cca 2,5 km od hotelu a Salobre Golf Resort cca 9 km.

Web

www.riu.com

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 40 km
Nákupní možnosti: 200 m

Počasí

Gran Canaria

22°C Skoro jasno

Podobné hotely v této lokalitě

×