800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LOPESAN BAOBAB RESORT

Přibližně 500m od pláže se světlým pískem, 5min. od hotelu začínají 8km dlouhé písečné duny Dunas de Maspalomas. Hotel v jižní části ostrova, 39km od letiště, v exkluzivním turistickém letovisku Meloneras. V těsné blízkosti hotelu se nachází řada obchodních center, barů a restaurací.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Hotel stojí přibližně 500 m od pláže se světlým pískem, 5 min. od hotelu začínají rozsáhlé písečné duny Dunas de Maspalomas.

Poloha

V jižní části ostrova, 39 km od letiště, v exkluzivním turistickém letovisku Meloneras. 

Ubytování

Design hotelu je inspirován africkou krajinou i kulturou. V centrální budově je celkem 677 pokojů, prostorná vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce, lobby bar, 2 bary u bazénu, kavárna, denní gril, 2 restaurace á la carte, butik, stánek s novinami, půjčovna aut, několik konferenčních sálů (až 1 000 osob), parkoviště atd. V rozlehlé tropické zahradě je hlavní bazén s lagunou a umělou pláží a několik dalších bazénů (v zimních měsících vyhřívané), sluneční terasy s lehátky a slunečníky, samostatná zóna pro děti „Panchiworld“ s dětským klubem (děti 4 – 12 let), dětským bazénem, brouzdalištěm a klouzačkou, 2 vodní tobogány. Hotel nabízí velmi bohatý animační program pro děti i dospělé včetně večerních afrických kulturních představení.

Strava

Snídaně i večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci s bohatým výběrem jídel místní, mezinárodní a africké kuchyně.

Sport a zábava

V hotelu je posilovna, kulečník a stolní tenis, hotel zajišťuje rezervace na Golf Maspalomas (necelé 3 km) a Meloneras Golf (500 m).

Obchody

V těsné blízkosti hotelu se nachází řada obchodních center, barů a restaurací.

Standardní pokoj

(cca 34 m2) Základní vybavení je shodné jako u pokoje Economy, má balkon nebo terasu s výhledem do ulice nebo na hory. Umístění - v nižších patrech.
Maximální obsazenost – 3 osoby (včetně dětí do 2 let).

Rodinný pokoj

(cca 42 m2) Základní vybavení je shodné jako u pokoje Economy, je větší a ideální pro rodiny s dětmi, navíc má 2 manželské postele a pohovku. Umístění - v různých patrech hotelu.
Maximální obsazenost – 4 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).

Pokoj Economy

(cca 34 m2) Klimatizovaný a moderně zařízený dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení psací stůl, televizi se satelitními programy, trezor (k pronájmu), telefon, minibar, placené Wi-Fi připojení k internetu a koupelnu s WC, vanou, sprchou a vysoušečem vlasů. Umístění - v méně atraktivních částech hotelu, v přízemí a balkon je většinou bez výhledu.
Minimální i maximální obsazenost – 2 osoby (včetně dětí do 2 let).

Senior suite

(cca 70 m2) Základní vybavení má stejné jako pokoj Economy, je velmi prostorný, má dvoulůžkovou ložnici oddělenou od obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, velkou šatní skříň a terasu s panoramatickým výhledem do zahrady a bazén, některé s výhledem na hory.
Minimální obsazenost - 2 dospělé osoby
Maximální obsazenost –  2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).

Pokoj Standard View

(cca 34 m2) Základní vybavení je shodné jako u Economy pokoje s výhledem do zahrady a k bazénu.
Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).

Rodinný pokoj Pool

(cca 42 m2) Vybaven shodně jako Economy pokoj, prostornější, má 2 manželské postele a pohovku, s přímým vstupem do bazénu z terasy pokoje.
Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).

Pokoj Deluxe Pool

(cca 34 m2) Základní vybavení je shodné jako u Economy pokoje, nachází se v přízemí hotelu, s bazénem a výhledem na hotel Lopesan Costa Meloneras.
Maximální obsazenost (květen - říjen) – 3 osoby (včetně dětí do 2 let).
Maximální obsazenost (listopad - duben) – 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 39 km

Počasí

Gran Canaria

24°C Převážně oblačno

×