800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PARQUE TROPICAL

Pěkný hotel se nachází na klidném místě v oblíbeném prázdninovém letovisku Playa del Inglés ve vzdálenosti cca 100 m od malé písečné pláže Playa de las Burras s pozvolným vstupem do moře a cca 500 m od velké pláže Playa del Inglés (lehátka a slunečníky za poplatek). Ve vzdálenosti cca 500 m se nachází nákupní a zábavní centrum „Metro“. Letiště je vzdáleno cca 25 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Parque Tropical se nachází přímo u pobřežní promenády ve středisku Playa del Inglés. V bezprostřední blízkosti komplexu se nachází malé nákupní centrum, restaurace, bary a zastávka linkových autobusů.

Vybavení

Komplex Parque Tropical, který je postavený v typickém kanárském stylu, disponuje celkem 235 pokoji, vstupní halou s recepcí, výtahy, TV místností, restaurací, kosmetickým salonem a kadeřnictvím. V překrásné zahradě s umělými jezírky, vodopády a dřevěnými můstky se nachází bazén (možnost klimatizace/vyhřívání), bar a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

3000

Pokoje

Prostorné pokoje zařízené v starokanárském stylu mají koupelnu/WC (vysoušeč vlasů), telefon, TV/sat., trezor (za poplatek), minilednici a balkon nebo terasu. Menší, jednodušeji zařízené jednolůžkové pokoje mají sprchu/WC, nemají balkon, nacházejí se v nejvyšším poschodí a jsou dosažitelné pouze po schodech. Promo pokoje jsou vybaveny shodně jako DR, ale mohou být situovány v méně výhodné poloze.

Zábava

Denní animační program, hotel pravidelně organizuje večerní zábavný program.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu.

Náš názor

Příjemný stylový hotel vyšší střední kategorie v atraktivním prostředí Playa del Inglés postavený v typickém místním stylu a s překrásnou zahradou ocení všichni, kdo chtějí spojit rušný život pulzujícího turistického střediska s chvílemi klidného odpočinku.

Pláž

Menší písečná pláž Playa de las Burras s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 200 m, dlouhá písečná pláž Playa del Inglés s pozvolným vstupem do moře cca 700 m. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Sportovní nabídka

Zdarma stolní tenis. Za poplatek tenisový kurt, minigolf, biliár, sauna a masáže.

Děti

Dětské hřiště a brouzdaliště, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

Karty

VISA, EC/MC, Diners Club.

Web

http://www.hotelparquetropical.com

Internet

Internetový koutek za poplatek, WiFi v lobby zdarma.

Počasí

Gran Canaria

25°C Jasno

×