800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PARADISE TAURITO RESORT & WATERPARK

V klidné poloze v oblasti Taurito. Střediska Puerto Mogán s malebným přístavem cca 3 km. Rušné turistické středisko Puerto Rico cca 10 km. Spojení linkovým autobusem, zastávka cca 200 m. Před hotelem komplex bazénů s mořskou vodou a akvaparkem Paradise Lago Oasis. Možnost drobných nákupů v blízkém okolí hotelu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

V klidné poloze v oblasti Taurito. Středisko Puerto Mogán s malebným přístavem cca 3 km. Rušné turistické středisko Puerto Rico cca 10 km. Spojení linkovým autobusem, zastávka cca 200 m. Před hotelem komplex bazénů (mořská voda) a akvaparkem Paradise Lago Oasis. Možnost drobných nákupů v blízkém okolí hotelu.

Vybavení

Komplex 2 hotelů Paradise Costa Taurito (96 pokojů) a Paradise Lago Taurito (235 pokojů, 9 pater). V každé z částí recepce, výtahy, restaurace, bary, místnost s TV/sat., bazén s terasou s lehátky a slunečníky (zdarma). V Paradise Costa Taurito navíc konferenční sál, v Paradise Lago Taurito venkovní jacuzzi.

7000

Pokoje

DR: koupelna/WC, individuální klimatizace, telefon, TV/sat., lednička, trezor (za poplatek), balkon nebo terasa, část Paradise Lago Taurito.

DRS: viz DR, vysoušeč vlasů, část Paradise Costa Taurito.

FR: viz DR, oddělená obývací část a ložnice, mikrovlnná trouba na vyžádání na recepci (zdarma), část Paradise Lago Taurito.

Zábava

Pravidelný denní a večerní animační program.

Stravování

Viz program all inclusive.

Pláž

Přírodní pláž Playa Taurito s tmavým pískem (místy oblázky) a pozvolným vstupem do moře cca 50 m (DR/FR) a cca 300 m (DRS). Vzhledem k poměrně silnému příboji především v zimním období možný větší výskyt oblázků či kamenů. Pláž karibského typu Playa Amadores s pozvolným vstupem do moře cca 6 km (spojení linkovým autobusem). Lehátka a slunečníky (za poplatek).

Sportovní nabídka

Za poplatek: 4 tenisové kurty, squash, stolní tenis, minigolf, bowling, 18jamkové golfové hřiště Anfi Tauro Golf cca 7 km.

Děti

Brouzdaliště, hřiště, animace, dětská postýlka na vyžádání (zdarma).

All inclusive

  • Snídaně, oběd a večeře formou bufetu
  • Lehký snack (10.00–13.00, 15.00–17.00 hod.)
  • Vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10.00–23.00 hod.)

Karty

VISA, EC/MC, AMEX.

Web

http://www.paradiseresorts.es

Handicup

Na vyžádání 2 plně pokoje pro handicapované klienty. Bezbariérový pohyb v areálu hotelu Paradise Costa Taurito. Vstup do bazénu není upraven.

Wellness

  • Menší moderní spa centrum Krabi v blízkém hotelu Lti Valle Taurito, vstup od 16 let
  • Za poplatek: vnitřní bazén s hydromasážními tryskami, jacuzzi, sauna, masáže a fitness

Internet

Za poplatek: internetový koutek

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km

Počasí

Gran Canaria

20°C Oblačno

×