800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AGAETE BEACH HOUSE

    Krásná moderní vilka je vhodná jak pro milovníky přírody, pěších výletů, ale i pro ty, kteří se nechtějí vzdát luxusního ubytování v soukromí. A navíc takřka na pláži u Atlantického oceánu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Oblast Agaete na severu ostrova nabízí něco pro každého. V malebném přístavu Puerto de las Nieves můžete relaxovat na oblázkovo-kameno-písečných plážích či u skalních bazénů, ve vesnici Agaete se můžete procházet úzkými uličkami s tradičními dřevěnými balkóny a ve svěžím údolí Valle de Agaete s plantážemi pomerančů, manga a papayi se můžete vydat na některý z pěších výletů místní krajinou. Všechna tato místa ale mají něco společného. Panuje zde poklidná atmosféra a o ruchu velkoměsta, či masivním turismu zde není ani zmínky. Vzdálenost do centra vesnice Puerto de las Nieves s pláží, supermarkety, obchůdky a restauracemi a autobusovou zastávkou s častými spoji do hl. města je cca 500 m.

Ubytování

Pohodlný plážový domek se nachází přímo u přírodních bazénů se slanou vodou vybudovaných do skály. Přízemní stavba nabízí 2 ložnice, 2 koupelny, obývací pokoj s výhledem na oceán, jídelní kout, kuchyni, venkovní terasu s posezením, sluneční terasu na střeše domu s krásným výhledem a s lehátky. Internetové připojení, pračka, lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, satelitní TV, DVD přehrávač, vysoušeč vlasů, kávovar, žehlička.

Vybavení

Internet, výhled na moře.

Stravování

bez stravování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 400 m
Nákupní možnosti: 500 m

Počasí

Gran Canaria

19°C Převážně oblačno

×