800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MARINA SOL

Hotel se nachází v klidném místě na okraji střediska Playa del Aguila a nabízejí se z něj pře krásné výhledy na oceán. Centrum střediska San Agustín je vzdáleno cca 1 km, nákupní možnosti v bezprostřední blízkosti hotelu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází v klidném místě na okraji střediska Playa del Aguila a nabízejí se z něj pře krásné výhledy na oceán. Centrum střediska San Agustín je vzdáleno cca 1 km, nákupní možnosti v bezprostřední blízkosti hotelu.

Ubytování

Moderně vybavená apartmá mají koupelnu/WC (vysoušeč vlasů), obývací místnost kombinovanou s vyba veným kuchyňským koutem (možnost ubytování 3. dospělé osoby nebo až 2 dětí na rozkládací pohovce), oddělenou ložnici, telefon, TV/sat., přípojku na internet, trezor k pronájmu a balkon nebo terasu. Promo apartmá jsou vybavena shodně, jsou však situována v méně příznivé poloze. Maximální obsazenost: 3 dospělí + 1 dítě, 2 dospělí + 2 děti. Jednolůžkový pokoj = apartmá k samostatnému použití.

Vybavení

V roce 2003 nově otevřený aparthotel s celkem 53 ubytovacími jednotkami (4 patra, výtahy) nabízí vstupní halu s recepcí, hlavní restauraci, restauraci a la carte, hernu, internetový koutek (za poplatek) a kavárnu/ bar. Venku se nachází bazén se sladkou vodou (s možností klimatizace/vyhřívání), snack bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

6000

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení polopenze (večeře formou bufetu).

Sport a zábava

Za poplatek fitness centrum v hote lovém wellness centru Spa Aqua MarinaSol. Pro děti: Oddělené dětské brouzdaliště. Dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma (na vyžádání). Pro handicapované: Hotel disponuje jedním poko jem plně vybaveným pro handicapované klienty (na vyžádání). Wellness – SPA: Moderní hotelové wellness centrum Spa Aqua MarinaSol, které bylo otevřeno v roce 2004, nabízí fitness centrum, saunu, turecké lázně, masáže, různé zdravotní a zkrášlovací procedury, jacuzzi, krytý hydroterapeutický bazén a relaxační zónu s lehátky – vše za poplatek.

Pláž

Malá přírodní tmavě zbarvená písečná pláž Morro Besudo se nachází cca 50 m od hotelu.

Náš názor

Nový aparthotel střední kategorie překvapí svou polohou v blízkosti přírodní pláže, vyba vením a zejména moderním wellness/spa centrem. Díky malému počtu pokojů nabízí zároveň možnost strávení dovolené nerušeně, v klidné a rodinné atmosféře.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Gran Canaria

21°C Polojasno

×