800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GRAN REY

Hotel je od tmavé písečno-oblázkové pláže oddělen pouze nefrekventovanou úzkou pobřežní komunikací. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary cca 400 m od hotelu. Malý typický rybářský přístav Vueltas je vzdálen cca 900 m. Zastávka linkového autobusu u hotelu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel je od tmavé písečno-oblázkové pláže oddělen pouze nefrekventovanou úzkou pobřežní komunikací. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary cca 400 m od hotelu. Malý typický rybářský přístav Vueltas je vzdálen cca 900 m. Zastávka linkového autobusu

Vybavení

Hotel s celkem 99 pokoji (2 patra, výta hy), hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, salon bar, společenská místnost s TV/sat., konfe renční místnost a obchod se suvenýry. Na střeše hotelu bazén, bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti vratné kauci.

16000

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou/ WC (vysoušeč vlasů), centrální klimatizací (06.00–23.00 hod.), telefonem, minibarem (na vyžádání, za poplatek), TV/sat., trezorem k pronajmutí a balkonem. Pokoje s výhledem na moře za příplatek. Maximální obsazenost: 3 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě. Jednolůžkový pokoj = dvoulůžkový k samostatnému použití.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu.

Náš názor

Menší, pečlivě udržovaný rodinný hotel s překrásnou polohou přímo u tmavé písečno- -oblázkové pláže, obklopený banánovými plantážemi a panenskou přírodou, vám splní už při pohledu z okna vše, co jste od pobytu na ostrově La Gomera očekávali. Doporučujeme

Pláž

Tmavá přírodní písečno-oblázková pláž je vzdálena cca 40 m, oddělena pouze nefrekventovanou pobřežní komunikací. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Sportovní nabídka

Za poplatek tenis (tvrdý povrch).

Děti

Oddělené dětské brouzdaliště, dětské hřiště, dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma (na vyžádání).

Zvláštnosti

Hotel akceptuje na vyžádání a za poplatek malého psa do 6 kg.

Karty

VISA, EC/MC, AMEX, Diners Club.

Web

www.hotel-granrey.com

Internet

Zdarma WLAN připojení v blízkosti baru a v recepci. Internetový koutek za poplatek.

×