800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyDIVERHOTEL LAMZAROTE - SENIOR 55+

  • Pláž Playa Bastian (s černým pískem) je vzdálena přibližně 900 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Pláž Playa Bastian (s černým pískem) je vzdálena od hotelu přibližně 900 m, pláž Playa del Ancla (se žlutým pískem) je vzdálena cca 800 m.

Poloha

Ve východní části ostrova, 18 km od letiště, v letovisku Costa Tequise.

Ubytování

Tento třípatrový hotel nabízí 236 pokojů (některé s možností propojení). Hostům je k dispozici prostorná vstupní hala s recepcí, 4 výtahy (2 panoramatické), Wi-Fi připojení k internetu (v prostoru recepce 30 min denně zdarma, jinak za příplatek), restaurace, bar, dětské kluby Mini (děti 4 - 6 let), Junior (děti 7 – 11 let) a Teen (děti od 12 let), hlídání dětí, kadeřnictví, služby lékaře, prodej suvenýrů, půjčovna pojízdných vozíků, kol a aut, parkoviště. V zahradě je bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný) s jacuzzi (pro osoby starší 15 let), bazén se skluzavkami a dětský bazén, sluneční terasy s lehátka a slunečníky. Pro děti i dospělé jsou připravovány denní i večerní sportovní a zábavné programy, živá hudba, salsa, jazzové večery, zábavná představení a disko. Hotel akceptuje domácí zvířata do 15 kg váhy (na vyžádání, za poplatek).

Jako bonus obdržíte od cestovní kanceláře CANARIA TRAVEL půldenní výlet (v neděli) na vyhlášené trhy do historického městečka Tequise.

Strava

Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů s otevřeným vařením v hotelové restauraci. Plná penze Plus zahrnuje k jídlu vodu, místní pivo a víno.

Sport a zábava

V hotelu je minigolf, střelba, lukostřelba, stolní tenis, pétanque. Místní potápěčské centrum, kde mají hoteloví hosté možnost potápění a slevy na ponory. Golfové hřiště je vzdáleno 2,5 km od hotelu.

Obchody

Malý obchod je přímo v hotelu, větší nákupní možnosti, obchody, restaurace a bary jsou v centru Costa Tequise (asi 600 m od hotelu).

Standardní pokoj

(cca 29 m2) Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, telefon, minibar (za poplatek), trezor (k pronájmu), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu.

Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 600 m
vzdálenost od Letiště: 18 km

Počasí

Lanzarote

24°C Jasno

×