800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyDIVERHOTEL LANZAROTE PLAYAVERDE - pobyt pro seniory

  • Pláž je vzdálená od hotelu 1 km
  • Hotel se nachází v letovisku Costa Tequise

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Na východním pobřeží ostrova, 18 km od letiště, v letovisku Costa Tequise.

Ubytování

(uveden v ceníku – 29 m2) Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení telefon, minibar (za poplatek), televizi se satelitními programy, trezor (k pronájmu), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu.
Maximální obsazenost – 3 osoby.

Vybavení

Tento třípatrový hotel nabízí 236 pokojů (některé s možností propojení), prostornou vstupní halu s recepcí, 4 výtahy (2 panoramatické), WI-FI připojení k internetu (v prostoru recepce 30 min denně zdarma, ve zbývajících prostorách komplexu za příplatek), restauraci, bary, kadeřnictví, dětský klub Mini (děti 4 - 6 let) a Junior (děti 7 – 11 let), TeenClub (děti od 12 let), prodej suvenýrů, hlídání dětí (na vyžádání za poplatek), služby lékaře, půjčovnu pojízdných vozíků, kol a aut, parkoviště. V zahradě je bazén pro dospělé, (v zimních měsících vyhřívaný) s jacuzzi (pro osoby starší 15 let), bazén se skluzavkami a dětský bazén, sluneční terasy s lehátka a slunečníky.Pro děti i dospělé jsou připravovány denní i večerní sportovní a zábavné programy, živá hudba, salsa, jazzové večery, zábavná představení a disko. Pro děti i dospělé jsou připravovány denní i večerní sportovní a zábavné programy, živá hudba, salsa, jazzové večery, zábavná představení a disko. Hotel akceptuje domácí zvířata do 15 kg váhy (na vyžádání, za poplatek).

2500

Stravování

Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů s otevřeným vařením v hotelové restauraci. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, dopolední a odpolední lehké občerstvení včetně nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby (po celý den).

Pláž

Pláž Costa Tequise je vzdálena od hotelu přibližně 1 km.

Sport a zábava

V hotelu je minigolf, střelba, lukostřelba, stolní tenis, pétanque. Místní potápěčské centrum, kde mají hoteloví hosté možnost potápění a slevy na ponory. Golfové hřiště je vzdáleno 2,5 km od hotelu.

Obchody

Malý obchod je přímo v hotelu, větší nákupní možnosti, obchody, restaurace a bary jsou v centru Costa Tequise (asi 1,5 km od hotelu).

Internetové stránky

www.playasenator.com

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 18 km

Počasí

Lanzarote

19°C Jasno

×