800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL OLÉ OLIVINA LANZAROTE

  • Pláž cca 400 m od hotelu
  • Program all inclusive

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

V jihovýchodní části ostrova, 8 km od letiště, v letovisku Puerto del Carmen.

Vybavení

Komplex se subtropickou zahradou (5 000 m2) je rozdělen na 2 části oddělené komunikací s ubytováním v obou částech. V hlavní budově je vstupní hala s recepcí, internetový terminál (za poplatek), možnost Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu (za poplatek, 30 minut denně zdarma na recepci), restaurace, 2 bary, dětský klub, místnost s televizí a videem, obchod. V zahradách jsou 3 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný, dva se slanou vodou) a 2 dětské bazény (jeden se slanou vodou, oba v zimních měsících vyhřívané), bar u bazénu, sluneční terasy s lehátky a slunečníky, dětské hřiště. Hotel zajišťuje animační programy pro děti, večerní představení nebo živou hudbu pro dospělé.

Ubytování

Standardní pokoj
(cca 26 m2) Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, telefon, malou ledničku, trezor (k pronájmu), koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu. Umístění – vyšší patra hlavní budovy.
Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).

Rodinný pokoj Basic
(cca 43 m2) Samostatná dvoulůžková ložnice (se stropním ventilátorem) je od obývací části oddělena dveřmi. Do vybavení patří rozkládací pohovka, televize se satelitními programy, telefon, malá lednička, trezor (k pronájmu), koupelna s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasa. Umístění – v méně atraktivních částech komplexu, ve vzdálenější části od hlavní budovy.
Maximální obsazenost – 4 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.

Rodinný pokoj
(cca 43 m2) Základní vybavení má stejné jako rodinný pokoj Basic. Umístění – v hotelové zahradě, blíž k bazénu a v hlavní budově.
Maximální obsazenost – 4 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.

Rodinný pokoj s 2 ložnicemi
(cca 53 m2) Základní vybavení má stejné jako rodinný pokoj Basic, navíc má druhou dvoulůžkovou ložnici oddělenou od obývací části dveřmi. Umístění - v hotelové zahradě.
Minimální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.
Maximální obsazenost (listopad - duben) – 4 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).
Maximální obsazenost (květen - říjen) – 5 dospělých osob (včetně dětí do 2 let).

Junior Suite
(cca 46 m2) Základní vybavení je stejné jako v pokoji Basic, ale má samostatnou klimatizovanou dvoulůžkovou ložnici oddělenou od obývacího prostoru dveřmi. Umístění – v hlavní budově.
Maximální obsazenost (listopad - duben) – 3 dospělé osoby (pouze starší 18 let).
Maximální obsazenost (květen - říjen) – 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).

Stravování

Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové zahradě. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby po celý den.

Pláž

Krásná a dlouhá pláž Los Pocillos se světle hnědým pískem je vzdálená cca 400 m od hotelu.

Sport a zábava

Stolní tenis a 2 tenisové kurty s tvrdým povrchem jsou přímo v komplexu. V okolí jízda na koni, minigolf, půjčovna kol a osmnáctijamkové golfové hřiště. Na pláži vodní sporty, potápění, cyklistická trasa v letovisku.

Obchody

Přibližně 500 m od hotelu se nachází menší obchodní centrum, větší nákupní možnosti jsou ve 2 km vzdáleném městečku Puerto del Carmen.

Internetové stránky

www.olehotels.com

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 6 km
Doba transferu z letiště: 30 min.

Počasí

Lanzarote

18°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě