800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL IBEROSTAR COSTA CALERO

  • Nákupní možnosti v přístavu Puerto Calero přibližně 300 m od ubytování

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Ve východní části ostrova, 15 km od letiště, nad sportovním přístavem Puerto Calero.

Vybavení objektu

Hotel nabízí v několika 5 patrových propojených budovách celkem 324 pokojů (několik uzpůsobených pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, několik výtahů, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorech, internetový koutek (za poplatek), 2 restaurace, 3 bary, konferenční místnost (až 600 osob), dětské kluby Mini (děti 4 – 7 let) a Maxi (děti 8 – 12 let), menší obchod, služby prádelny, pronájem aut. V hotelové zahradě jsou terasovitě rozmístěny 3 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, sluneční terasy s lehátky a slunečníky, dětské hřiště. Hosté mohou využít nabídku služeb centra Thalasso SPA (cirkulační bazén, sauna, turecké lázně, masáže, salon krásy atd.). Pro děti a dospělé jsou připravovány denní i večerní animační programy.

Dvoulůžkový pokoj s výhledem do zahrady

(cca 25 m2) Klimatizovaný pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, telefon, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, trezor (k pronájmu), minibar, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon s výhledem do zahrady. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na moře.

Maximální obsazenost – 3 osoby (včetně dětí do 2 let).

Rodinný pokoj

(cca 2 x 25 m2) Jedná se o 2 propojené dvoulůžkové pokoje.
Minimální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti
Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby, 2 děti a 1 dítě do 2 let.

Rodinný pokoj Suite

(cca 69 m2) Základní vybavení je shodné s dvoulůžkovým pokojem, je prostorný a má 2 samostatné dvoulůžkové ložnice oddělené od obývací části, v koupelně jsou 2 umyvadla a oddělená sprcha, terasa s výhledem do zahrady. Umístění - v blízkosti dětského bazénu.

Minimální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti.

Maximální obsazenost – 4 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).

Stravování

Snídaně, obědy a večeře jsou v hotelové restauraci formou švédských stolů. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby. Program all inclusive Plus (květen - říjen) je rozšířen o výběr vín a mezinárodních alkoholických nápojů po celý den, 1x volný vstup do cirkulačního bazénu „Piscina aktiva“ a termální lázně „Terma romana“ v centru Thalasso SPA, 1x volný vstup do posilovny. Program all inclusive Prestige navíc zahrnuje - dárek na uvítanou, ovoce a sekt v den příjezdu, župany a pantofle na pokoji, služby portýra, denní doplnění minibaru, zdarma trezor, kávovar na pokoji (na kapsle), veškeré nápoje z nápojového lístku v baru, restauraci La Magdalena (mimo Möet et Chandon), denní volný vstup do cirkulačního bazénu „Piscina aktiva“, sauny a „Hamam“ v centru Thalasso SPA, 5% sleva na masáže mimo speciální nabídky.

Sport

V hotelu je stolní tenis, posilovna, aerobic, obří šachy, volejbalové hřiště, šipky, kulečník a škola potápění. V nedalekém přístavu možnost vodních sportů (plachtění, katamarán, okružní plavby, rybolov).

Obchody

Supermarket a několik menších obchůdků se nachází v přístavu Puerto Calero (cca 300 m), větší nákupní střediska jsou v letovisku Puerto del Carmen asi 4 km od hotelu.

Pláž

Na pláž Playa Grande v Puerto del Carmen (cca 5 km) vozí hosty několikrát denně hotelový autobus. Tato přírodní pláž se světle hnědým pískem je přes kilometr dlouhá a byla oceněna modrou vlajkou EU.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Letiště: 15 km
Nákupní možnosti: 4 km

Počasí

Lanzarote

1°C Skoro jasno