800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LOS FARIONES

V jihovýchodní části ostrova, 10 km od letiště, na kraji turistické oblasti Puerto del Carmen.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

V jihovýchodní části ostrova, 10 km od letiště, na kraji turistické oblasti Puerto del Carmen.

Ubytování

Standardní pokoj (uveden v ceníku – 31 m2): Dvoulůžkový pokoj má ve vybavení telefon, televizi se satelitními programy, trezor (k pronájmu), bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, župany. Balkon nebo terasa mají výhled na moře. V případě rezervace jednolůžkového pokoje je pokoj menší (24 m2).
Maximální obsazenost – 3osoby.

Junior Suites (příplatek uveden v ceníku 36 m2): Základní vybavení je stejné jako u standardního pokoje, je však prostornější, dvoulůžková ložnice je oddělena pouze opticky (zástěnou) od obývacího prostoru s pohovkou.
Maximální obsazenost – 3 osoby.

Vybavení

Hotel leží na mírné vyvýšenině nad mořem. Nabízí vstupní halu s recepcí, výtahy, restauraci, 2 bary, internetový koutek (za poplatek), bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorách, 2 konferenční sály (až 200 osob), za poplatek saunu, masáže a kadeřnictví. V tropické hotelové zahradě jsou 2 bazény, jeden sladkovodní a druhý se slanou vodou (v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště. Ve večerních hodinách hotel pořádá představení živé hudby.

Stravování

Snídaně a večeře jsou formou bufetu s širokou nabídkou jídel v hotelové restauraci.

Pláž

Hotel se nachází v těsné blízkosti malé pláže. Ve vzdálenosti přibližně 100 m od hotelu jsou dvě pláže s hnědým pískem, Playa Chica a Playa Grande.

Sport a zábava

V hotelu je tenisový kurt s umělým osvětlením, mini-golf u moře. Hosté mají slevy ve Sport Center Fariones (50 m od hotelu).

Obchody

V těsné blízkosti hotelu začíná velká hlavní promenáda na které jsou obchody, restaurace i bary.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 10 km

Počasí

Lanzarote

23°C Jasno

×