800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BAOBAB SUITES

V jižní části ostrova 20 km od letiště, v klidnější části letoviska Costa Adeje.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

V jižní části ostrova 20 km od letiště, v klidnější části letoviska Costa Adeje.

Ubytování

Studio:
(cca 46 m2) Moderně vybavené a klimatizované dvoulůžkové studio nabízí obývací část propojenou s plně vybaveným kuchyňským koutem (indukční plotna, lednička, mrazák, myčka nádobí). Do vybavení patří Full HD LED televize se satelitními programy, trezor (zdarma), bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, telefon, pračka, žehlička a žehlicí prkno, prostorná koupelna s WC, sprchovým koutem, vysoušečem vlasů a župany. Balkon má boční výhled na moře a společný bazén s dalšími max. 2 pokoji.
Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).

Suite - 1 ložnice:
(cca 65 m2) Základní vybavení je stejné jako u studia, navíc má samostatnou dvoulůžkovou ložnici oddělenou od obývací části. Za příplatek je možné objednat Suite s výhledem na moře.
Minimální obsazenost – 2 dospělé osoby.
Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).

Suite - 2 ložnice s bočním výhledem na moře:
(cca 85 - 110 m2) Základní vybavení je stejné jako u studia, navíc má 2 dvoulůžkové ložnice (oddělené od obývací části). Terasa má boční výhled na moře.
Minimální obsazenost – 2 dospělé osoby.
Maximální obsazenost – 5 dospělých osob (včetně dětí do 2 let)

Suite - 2 ložnice s jacuzzi:
(cca 100 m2) Základní vybavení je stejné jako u studia, navíc má 2 dvoulůžkové ložnice (oddělené od obývací části). Terasa s jacuzzi má výhled na moře.
Minimální obsazenost - 2 dospělé osoby.
Maximální obsazenost – 5 dospělých osob (včetně dětí do 2 let).

Suite - 2 ložnice s privátním bazénem:
(cca 90 m2) Základní vybavení je stejné jako u studia, navíc má 2 dvoulůžkové ložnice (oddělené od obývací části). Terasa s vlastním bazénem má boční výhled na moře.
Minimální obsazenost - 2 dospělé osoby.
Maximální obsazenost – 5 dospělých osob (včetně dětí do 2 let).

Vybavení

Tento luxusní, terasovitě vybudovaný hotel byl otevřen v roce 2013. Je určen pro náročnější klientelu a nabízí 125 studií a suite (některé přizpůsobené pro osoby se sníženou pohyblivostí). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, 7 výtahů, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v pokojích a veřejných prostorách, restaurace à la carte Pool Bar & Brasserie, restaurace Sucás (uzavřena od 04. 05. do 17. 05. a od 14. 05. do 28. 09. 2015), Gastro bar Xispa s různými specialitami a Café Bar, dětský klub (možnost i soukromého hlídání dětí), kryté garážové stání (zdarma). Tento moderní resort nabízí 2 venkovní bazény (celoročně vyhřívané), 2 dětská brouzdaliště, sluneční terasy s částečně písečným povrchem, lehátka a slunečníky. Hosté mohou využít i nabídku služeb centra Sens Care (kadeřnictví, léčebné a kosmetické procedury, masáže, manikúra, pedikúra) a sportovní centrum Activate s vlastním barem a kavárnou.

Stravování

Snídaně jsou formou menšího bufetu v Café Baru či donášky do pokoje (na základě objednávky jsou doneseny suroviny a klient si sám připravuje snídani). Obědy a večeře je možné si individuálně objednat v hotelové restauraci nebo v Café Baru formou à la carte.

Pláž

Krásná pláž se světlým pískem Playa del Duque se nachází cca 1 km od hotelu. Na pláž Faňabé (asi 2 km od hotelu) vozí hosty bezplatně 1x denně hotelový autobus.

Sport a zábava

Sportovní centrum hotelu nabízí posilovnu, 4 kurty na paddle, hřiště na plážový volejbal a v rámci animace jógu, pilátes, zumbu atd.

Obchody

V hotelu je menší obchůdek se sportovním zaměřením a malý obchod s potravinami v Café Baru. Další nákupní možnosti, bary a restaurace najdete v cca 500 m vzdáleném centru letoviska Costa Adeje.

Web

www.baobabsuites.com

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 500 m
vzdálenost od Letiště: 20 km
Nákupní možnosti: 500 m

Počasí

Tenerife

20°C Jasno

×