800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SHERATON LA CALETA

  • Moderní hotel
  • Vhodné pro rodiny s dětmi
  • Zábavné programy s živou hudbou

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Na jižním pobřeží, 21 km od letiště, v letovisku Costa Adeje.

Vybavení

Tento luxusní hotel má v jedné pětipatrové budově celkem 284 pokojů a 20 suite. Nabízí prostornou vstupní halu s recepcí, 5 výtahů, internetový koutek (za poplatek), bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v lobby baru, v obchodním centru a v baru Glorieta, 4 restaurace, 2 bary, 10 konferenčních sálů (až 450 osob), dětský klub Guanchito (děti 3 - 12 let), Magma club (děti od 8 let), hlídání dětí (za poplatek), prádelnu a čistírnu (za poplatek), obchod, kadeřnictví, autopůjčovnu, placené parkoviště. V subtropické zahradě jsou 3 bazény pro dospělé (dva z nich v zimních měsících vyhřívané, jeden se slanou vodou), jacuzzi, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště s bazénem (v zimních měsících vyhřívaný, součást klubu Guanchito). Hosté mohou využít služeb lázeňského centra SPA Eutonos (sauna, iglú, pára, masáže, bazén s tryskami, jacuzzi, taichi, relaxační zóna). Hotel pořádá nepravidelná večerní představení s živou hudbou.

Stravování

Snídaně a večeře jsou podávána formou švédských stolů v hlavní hotelové restauraci El Parador. Každý den je jiná tematická večeře (mezinárodní, středomořská, italská atd.). Za příplatek je možné objednat plnou penzi s obědy formou à la carte v restauraci Vivace.

Pláž

Světlá písečná pláž Playa del Duque se nachází cca 400 m od hotelu.

Sport a zábava

V hotelu je kurt na paddle a tenis, posilovna, minigolf. Golfové hřiště Golf Costa Adeje je cca. 1,5 km od hotelu.

Obchody

Několik obchůdků a restaurací je v blízkosti hotelu, větší obchodní a zábavní centra cca 1 km od hotelu.

Pokoj Deluxe

(cca 35 m2) Klimatizovaný dvoulůžkový moderně zařízený pokoj má ve svém vybavení telefon, Wi-Fi připojení k internetu, trezor se zásuvkou na nabíjení notebooku (zdarma), minibar, televizi se satelitními programy (za poplatek), koupelnu s WC, vanou, bidetem, vysoušečem vlasů a župany, terasa. Umístění - v přízemí hotelu.
Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).

Pokoj Superior

Platí v období květen - říjen. (cca 35 m2) Základní vybavení je stejné jako u pokoje Deluxe. Umístění – 1. a 2. patro s bočním výhledem na bazén/moře.
Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.

Pokoj Premium

(cca 35 m2) Základní vybavení je stejné jako u pokoje Deluxe. Umístění – 2. a 3. patro s výhledem na bazén/zahradu/moře.
Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).

Pokoj Club

(cca 35 m2) Základní vybavení je stejné jako u pokoje Deluxe. U tohoto typu pokoje je možné (za příplatek) objednat Sheraton Club Service, který zahrnuje exkluzivní snídani u bazénu, nealkoholické nápoje, kávu a čaj, odpolední domácí zákusky a večer alkoholické nápoje a lehké občerstvení, denní tisk, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v Club Lounge.
Umístění – v nejvyšších patrech hotelu s krásným výhledem na moře.
Maximální obsazenost – 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).

Suite Deluce

Platí v období květen - říjen. (cca 75 m2) Základní vybavení je stejné jako u pokoje Deluxe, je ideální pro rodiny. Dvoulůžková ložnice je oddělena od obývací části, má prostornou terasu. U tohoto typu pokoje je možné (za příplatek) objednat Sheraton Club Service, který zahrnuje exkluzivní snídani u bazénu, nealkoholické nápoje, kávu a čaj, odpolední domácí zákusky a večer alkoholické nápoje a lehké občerstvení, denní tisk, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v Club Lounge.
Umístění – v rozích hotelové budovy s částečným výhledem na moře.
Maximální obsazenost – 4 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 21 km

Počasí

Tenerife

18°C Skoro jasno

×