800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PLAYA REAL RESORT

Hotel vyšší kategorie v oblíbeném středisku Costa Adeje nadchne díky programu all inclusive zejména rodiny s dětmi. Doporučujeme ho ale všem, kteří rádi zůstávají v blízkosti centra dění i pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Na jihu ostrova v centru střediska Costa Adeje. Pláž Playa Fanabe je vzdálena cca 800 m. Nákupní a zábavní možnosti, stejně jako četné restaurace a bary se nacházejí v bezprostřední blízkosti hotelu.

Vybavení

Moderní hotel Playa Real Resort se skládá ze 2 budov (4 patra, výtahy). V hlavní budově se nachází pokoje typu junior suite a v budově vedlejší apartmá. Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace a la carte, lobby bar, irský pub, společenská místnost s TV/sat., kadeřnictví. Venku 3 bazény (1 s možností klimatizace/vyhřívání), bary u bazénů a terasy na slunění s lehátky a slunečníky zdarma. Osušky oproti vratné kauci.

3000

Pokoje

Pokoje typu junior suite (JS) disponují koupelnou/WC (vysoušeč vlasů), centrální klimatizací (s možností individuálního nastavení), telefonem, TV/sat., trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Obývací část pokoje je oddělena pouze opticky. Apartmá (AP) jsou vybavena shodně, jsou však prostornější, mají zcela oddělenou ložnici a obývací pokoj kombinovaný s kuchyňským koutem.

Zábava

Pravidelné denní i večerní animační programy.

Stravování

Viz program all inclusive.

Náš názor

Playa Real Resort je hotel vyšší kategorie, který je situován v oblíbeném středisku Costa Adeje. Nadchne díky programu all inclusive zejména rodiny s dětmi. Doporučujeme ho ale všem, kteří rádi zůstávají v blízkosti centra dění i pláže.

Pláž

Světlá písečná pláž Playa Fanabe s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 800 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Sportovní nabídka

Zdarma stolní tenis a sportovní aktivity v rámci animačních programů. Za poplatek biliár, tenis, posilovna, sauna, vířivka a masáže.

Děti

Oddělené dětské brouzdaliště, dětské hřiště, miniklub pro děti. Dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

All inclusive

  • snídaně, oběd a večeře formou bufetu
  • lehký snack během dne (11.00–17.30 hod.)
  • odpolední káva, čaj a zákusky, zmrzlina pro děti (16.00–17.00 hod.)
  • vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (11.00–23.00 hod.)
  • 1x týdně večeře v restauraci a la carte (po předchozí rezervaci)sauna, vířivka (po předchozí rezervaci)

Karty

EC/MC, VISA, AMEX, Diners Club.

Web

http://www.hchotelescanarios.com

Handicup

2 apartmá speciálně upravená pro handicapované klienty. Bezproblémový pohyb v areálu hotelu, vstup do bazénu není speciálně upraven (na vyžádání).

Internet

Internetový koutek za poplatek.

Počasí

Tenerife

25°C Jasno

×