800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLA GRAN HOTEL BAHÍA DEL DUQUE VILLAS

  • Luxusní ubytování
  • Maximální komfort
  • Individuální přístup

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Na jižním pobřeží ostrova, 20 km od letiště v luxusní zóně turistického letoviska Costa Adeje.

Ubytování

Komplex 40 luxusních vil, který navrhl architekt Pascua Ortega, nabízí jedno z nejluxusnějších ubytování na celém kanárském souostroví. Je součástí hotelu Gran Hotel Bahía del Duque, ale má zcela speciální servis, který zajišťuje maximální komfort a velmi individuální přístup. Vilky mají svou vlastní recepci, lobby bar, velkou terasu, na které se servírují snídaně, příjemnou zahradu s velkým atypickým bazénem, michelinovou restauraci Las Aguas (pouze pro osoby starší 13 let), kterou vede slavný šéfkuchař Salvador Gallego. Všichni hosté mohou samozřejmě využívat veškerých služeb hotelu Gran Hotel Bahía del Duque (restaurace, bary, bazény, dětský koutek atd. viz popis hotelu).
Jednotlivé vily nabízejí tři různé druhy ubytování, přičemž všechny vily mají svou vlastní zahradu s bazénem. Nemají přímý výhled na moře, jsou umístěny terasovitě a moře je zpravidla vidět pouze z bočního pohledu.

Vila PALMERAS

(cca 103 m2) Přízemní vila nabízí luxusní dvoulůžkovou ložnici, prostorný obývací pokoj s jídelním koutem, velmi moderně pojatou koupelnu se sprchovým koutem, velkou vanou a samostatným WC. Do vybavení patří minibar, klimatizace, hudební soustava Bang Olufsen, LCD televizory se satelitními programy (v ložnici a obývacím pokoji), trezor (k pronájmu) a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Na terase se zahradou (99 m2) je prostorné sezení s jídelním stolem, sprcha, bazén, opalovací lehátka a slunečníky. Za příplatek je možné objednat polopenzi.
Maximální kapacita – 3 osoby a 1 dítě do 2 let.

Vila RETAMA

(cca 170 m2) Tato vila nabízí stejný komfort jako Vila Palmeras, je však patrová. V patře je ložnice s malým balkonem, šatna, velmi moderně pojatá koupelna se sprchovým koutem, velkou vanou a samostatným WC. V přízemí obývací pokoj s jídelnou, menší kuchyňskou linkou, barovým pultem a WC. Terasa se zahradou (86 m2) má vybavení stejné jako Vila Palmeras. Za příplatek je možné objednat polopenzi.
Maximální kapacita – 2 osoby (starší 18 let).

Vila MIMOSA

(cca 194 m2) Tato vila nabízí maximálně možný komfort, všechny místnosti jsou rozloženy na jednom podlaží. Základní vybavení má stejné jako Vila Palmeras, umístěna je však na ploše 440 m2. Uprostřed se nachází velký obývací pokoj s jídelnou, kuchyňským koutem, po obou stranách vždy ložnice s vlastní koupelnou a WC. Velká terasa se zahradou (246 m2) nabízí bazén, lehátka, slunečníky, sprchu, velké sofa a jídelní kout. Za příplatek je možné objednat polopenzi.
Maximální kapacita – 5 osob a 1 dítě do 2 let.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 20 km

Počasí

Tenerife

18°C Převážně oblačno

×