800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AGUAMARINA GOLF

  • Hotel vzdálen cca 2 km od golfového hřiště

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Aguamarina Golf leží na jižním pobřeží ostrova Tenerife, 5 km od letiště, 12 km od Los Cristianos. Hotel leží necelé 2 km od golfového hřiště Amarilla Golf.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj má samostatnou klimatizaci, televizi se satelitními programy, minibar, telefon, trezor, koupelnu s WC a balkon. Za příplatek (uveden v ceníku) lze objednat výhled na moře. Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti.

Vybavení

Tento komfortní hotel postavený v roce 2000 má vstupní halu s recepcí, výtahy, 208 pokojů, několik restaurací, bar, internetový koutek, dva konferenční sály s kapacitou až 330 osob, vnitřní bazén, saunu, masáže i kadeřnictví. V zahradě je bazén (v zimních měsících vyhřívaný), jacuzzi, sluneční terasa s barem, lehátka, slunečníky, dětské brouzdaliště a dětské hřiště. Pro hosty jsou připravovány denní a večerní animační programy.

Vzdálenosti od ostatních hřišť

30 km Abama Golf Club, 73 km od Buenavista Golf, 77 km od Real Club de Golf de Tenerife, 20 km Golf Costa Adeje, 1 km Golf del Sur, 15 km Golf Las Américas, 10 km od Los Palos Golf Center a 113 km od La Rosaleda.

Zábava

K dispozici je tělocvična, posilovna, tenisový kurt, padel a kulečník.

Hřiště

Golf del Sur

Hřiště bylo otevřeno v roce 1992. Nachází se přímo na břehu Atlantického oceánu, pouhých 15 km od letoviska Playa de las Américas. Navrhl jej opět Pepe Gancedo, kterému se zde povedlo vytvořit zelenou oázu s širokými hracími plochami posetými černými vulkanickými bunkry.

Hřiště obklopují palmy a gigantické kaktusy a jeho greeny obdivují hráči všech úrovní. Zvláštní je například jamka číslo 3 v severním prostoru u rokle Roca Blanca, která má kvůli vodní ploše zprava ustupující tendenci.

Nejobtížnější úsek hřiště je prostor ze severu na jih, měří 5 870 metrů a je zde nutné hrát opravdu přesně. Na Golf del Sur se pravidelně pořádají mezinárodní turnaje jako jsou European LGA a LPGA.

Costa Adeje

Hřiště vytvořené na původních terasovitých políčkách bylo otevřeno v roce 1998. Návrhář Pepe Gancedo tento prostor obklopený banánovníkovými plantážemi dokonale adaptoval a přeměnil na hřiště plné zvláštností - jednou z nich jsou například tři devítky tvořící zelenou oázu uprostřed nehostinné sopečné krajiny.

Z hlavního hřiště do jízdního pásma a do golfové školy přepravuje hráče i s vozíkem klubový výtah. Další zvláštností je unikátní trojka s odpalem z asi 60 m vysokého útesu na green hluboko v údolí.

Hřiště láká jak méně zkušené hráče, tak profesionály. V roce 2003 se tu pořádalo Canarias Spanish Open obsazené nejlepšími evropskými hráči (Sergio Garcia, Severiano Ballesteros, Paul McGinley atd.).

Amarilla Golf and Country Club

Na jižním pobřeží ostrova, v místě kde se kdysi rozkládala banánovníková plantáž, otevřeli v roce 1989 golfový klub, který už o rok později hostil Tenerife Open.

Architekt Donald Steel tady využil rozeklané pobřeží Atlantiku, tak že se mu podařilo udělat z oceánu součást hřiště. Hlavně jamky ve spodní části hřiště jsou proto skutečnou lahůdkou.

Pro zajímavost zmiňujeme také například jamku číslo 5, kde Vám dá pořádně zabrat skalnatá rokle před greenem nebo devítku pitch&put připomínající pečlivě udržovanou japonskou zahradu.

Amarilla Golf je výzvou pro profesionální hráče, ale atraktivní a příjemnou hru nabízí i těm, jejichž dovednosti jsou zatím na nižší úrovni.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 12 km
vzdálenost od Letiště: 5 km

Počasí

Tenerife

20°C Jasno

×